Wpis z mikrobloga

#mirkoperfumy

Dzisiaj zapraszam na głosowanie tyczące się kolejnego giganta świata mody: Chanel!

Każde głosowanie staram się wstawić pomiędzy 19, a 22... jeśli to by mi się kiedyś nie udało to macie pewność, że to głosowanie zostanie przeniesione na następny dzień :)

Kiedyś będąc w Douglasie zdziwiło mnie, że nie było ani jednego zapachu Chanel. Od pań konsultantek dowiedziałem się, że spowodowane jest to tym, iż nie dogadali się odnośnie miejsca, w którym Chanel miało by prezentować swoje pachnidła(Chanel zażyczyło sobie osobnej półki).
Nie wiem czy tak jest w każdym Douglasie... na pewno zapachy z ankiety są w Sephorach. Co ciekawe na stronach S i D też na pierwszy rzut po wpisaniu w ich wyszukiwarkę, nie wyskakują zapachy tej marki
___________________________________________________________________________

Zwycięzcą domu: Versace zostaje z liczbą 38 głosów (32,48%) Eros
____________________________________________________________________________
Lista poprzednich głosowań

1. Jean Paul Gaultier Le male
2. Gucci Pour Homme 2
3. Dolce&Gabbana The One
4. Mugler A*Men Pure Havane
5. Hugo Boss Bottled
6. Yves Saint Laurent La Nuit de L' Homme
7. Terre d' Hermes
8. Paco Rabanne One Milion Prive
___________________________________________________________________________
Lista wielkich nieobecnych: Jean Paul Gaultier Fleur de Male, Gucci Intense Oud, Gucci Envy,
Mugler Cologne, Hugo Boss Bottled Oud, Hugo Boss Number One, Hermes Eau Orange Verte, Versace Dreamer, Versace Green Jeans_

#perfumy
źródło: comment_Wjj0r7v0MleoYZhNT2Vy4m9glOiIhcC2.jpg

Które perfumy(łatwo dostępne) domu Chanel są najlepsze?

  • Antaeus 5.4% (7)
  • Pour Monsieur 1.6% (2)
  • Egoiste 4.7% (6)
  • Platinum Egoiste 28.7% (37)
  • Bleu de Chanel 24.8% (32)
  • Allure Homme 1.6% (2)
  • Allure Homme Sport 22.5% (29)
  • Allure Homme Sport Eau Extreme 5.4% (7)
  • Allure Homme Edition Blanche 5.4% (7)

Oddanych głosów: 129

  • 6
@Grecki_Bog_Domestos: To głosowanie z przedwczoraj, chyba zwykły One Milion powinien zdeklasować wersję Prive... której muszę przyznać, że nawet nigdy nie wąchałem. Tutaj żadnej definicji słowa "najlepszy" nie ma co tworzyć, bo po prostu ludzie głosują na to co pewnie lubią i co noszą, a to że wiele z tych popularnych zapachów zostało zniszczonych przez swoją popularność to też inna bajka :/

@dradziak: raz miałem Antaeusa na nadgarstku i pierwsza myśl