Wpis z mikrobloga

Opowiem wam historię jak zostałem dzisiaj frajerem roku XD gram sobie mecz fc i strzelam bramkę na 2-0 i gość się poddaje i przestaje grać. Ma wciśnięty tylko drążek żeby biec do przodu. Strzeliłem jeszcze 3 gole i podałem do obrońcy i ruszałem się tylko gdy pojawiał się komunikat o byciu afk, ale nie wiedziałem że pojawia się on tylko 2 razy i dostałem lose XDD Kocham tę grę :D
#fut
  • 9
@gortax: Ja w tamtej fifie przegrywając 0-4 albo podobny wynik napisałem do gościa o bilans bo gość wymiatał, koleś odpisując był afk i dało mu porażkę a mi mecz nieodbyty xD
@gortax: dzisiaj na 7 prób poddania meczu w ten sposób (zostało mi kilka niepotrzebnych spotkań bo wbiłem co chciałem a punkty do DR się przydadzą) 4 gości zrobiło chyba to samo co Ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@gortax: też mi się zdarzyło kiedyś bo myślałem że można do woli tylko dotykać pada wtedy kiedy jest komunikat, od tej pory jestem czujny ( ͡° ͜ʖ ͡°) odkładać pada jak przeciwnik nie polecam, w 19 gość wygrywał 4:0, odłożyłem pada, on po chwili też - myślę sobie ''a w sumie spróbuję wcisnąć te 5 zanim się zorientuje xD'' skończyło się 4:5 RQ typa w 80 minucie