Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw #przegryw

Jak się zdobywa znajomych, którzy gdzieś zaproszą itp?

Moi "znajomi" dzielą się na

- znam, pogadam, ale nigdy nie dostanę zaproszenia na jakiejś wyjście. Wychodzą ze swoimi. Nie mogę też na nich liczyć.
- bliżsi, mogę na nich liczyć, ale też nigdzie nie zaproszą, nawet jeśli sami gdzieś wychodzą.
- bliżsi, mogę polegać, ale zaprosili by mnie gdyby sami gdzieś wychodzili. Niestety siedzą w piwnicy
- dzieciaci, nie mają nigdy czasu
- znam tylko z widzenia
  • 20
@BloodyMassacre26: - znam, pogadam, ale nigdy nie dostanę zaproszenia na jakiejś wyjście. Wychodzą ze swoimi. Nie mogę też na nich liczyć.
- dzieciaci, nie mają nigdy czasu
- znam tylko z widzenia

Tak wygląda moja lista znajomych więc z poznaniem kogoś mogę zapomnieć.
@BloodyMassacre26: Może coś związanego z zainteresowaniami, jakieś kluby - choć to w większości też dość często hermetyczne grupy po czasie jak widzę u mnie, ale trzeba jakoś próbować. A czas leci i już ograniczam bardzo kontakty, widząc jak wiele osób jest ignoranckich i mających swoje lepsze towarzystwo..
@BloodyMassacre26: Mi się udało, mimo że jestem nie atrakcyjny, bywały okresy że nawet lekko zaniedbany i biedny. Były to jednak wspólne zainteresowania które połączyły nas przez internet a potem doprowadziły do spotkań w "realu". Wiem jak jest, ludzie bez pasji na tyle konkretnych która mogłaby łączyć ludzi, mają ciężko poznać kogoś w internecie, ponieważ ich rozmowy mogą się zacząć od "co tam", "skąd jesteś"...
@Nudziarz-Spokojny:

Ja mam zbyt dużo zainteresowań z czego większość jest pokręcona i być może to zniechęca ludzi, albo mam też pecha, bo znam parę osób, mam tych paru znajomych, ale oni mają swoje paczki, a ja jestem spoza ich paczki. Sama nie jestem w stanie utworzyć swoją paczkę z tymi znajomymi, bo oni siebie nawzajem nie znają. Chciałam to zrobić bez pomocy internetu.