Wpis z mikrobloga

@golagolagola: a te ceny to prawdziwe sa? moze sobie wymyslaja jakies ceny z dupy
firma wyglada git, chodzi mi o te wypozyczalnie samochodow
auta pewnie za kilkadzesiat milionow to jednak dosc powaznie wyglada, opinie tez bardzo dobre
Kumpel w pracy mówi ze jak mu telewizor nie przyszedł to Allegro zwróciło kase. Tyle ze trzeba się liczyć z tym że procedura potrwa do 2 tyg. Poza tym żeby to zadziałało to trzeba dostawę wybrać - nie można odbioru osobistego, wtedy zwrot nie przysługuje. Ja ryzykuje, akurat padła mi matryca w MacBooku a wymiana to 2500 wiec odpuszczam (jak za prawie 7 letni laptop). Zamówię wersje macbooka za 7400, nawet w
No wiem właśnie, tyle że mój mac stracił właściwości laptopowe i teraz służy tylko za jednostkę centralną, a niestety potrzebny mi mobilny sprzęt. Zastanawiałem się nad innym laptopem ale nie widzę dla siebie Windowsowej alternatywy, na Macu pracuje mi się wspaniale, a sam fakt że nawet teraz mój 6 letni sprawuje się świetnie (No poza matrycą) bardzo mnie popycha w stronę maca. Ale niestety gdzie indziej niż u tego gościa nie kupię