Wpis z mikrobloga

Ja czuje jakis plan , ewka przeciez logiczne ze jest partnerka dzizusa to widac. Akcja z natanem ma jakies drugie dno , musze to rozkminic. Natan ma problemy ze soba dodstkowo slaba psyche, cos innego jest na rzeczy
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@Kw73: Ja myślę, ze najlepiej jej bylo uderzyc natana, no to typowy pies na na naby. Jednsk reszta wafelkow jest czujna i duzą kminią, natana to szybka akcja i okej. Ewka jest mądrą laską i oczytaną
Na bank zna wykopa i wie co i jak jest , no i na bank kręci w realu z dzizusem. To ma jakiś cel , ale wywalenie Natana tez mi nie pasuje
  • Odpowiedz
@Paczamnawas: bo każdy śledzi wykop a w szczególności ten tag. Wg mnie z Jezusem ustawka jako przyjaciele skoro nawet się nie całowali a na Nataniela patrzy jakby ją miała przeleciec zaraz itd
  • Odpowiedz
Po pierwsze nie jestem madką z fejsa, liczyłam tu na jakąś ciekawą dyskusję, bo się zwyczajnie w świecie wkręciłam. Podejrzewałam, że może czyta- często sami wspominacie. Dla mnie fuck the logic jakby miała lecieć na Nataniela, po pierwsze nie jest jeszcze tak wyposzczona, a po drugie- sory, myślę, że nawet jak jest BI to obraca się wśród takich lasek, że taki Natan poziom sebograżyna..No ale cóż.
  • Odpowiedz