Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam i przepraszam, że tak późno. Proste pytanie.
Jakie perfumy dla kogoś przed 30tką, kogoś, kto chce ładnie pachnieć w wolnym czasie, z dziewczyną, a także w pracy?
Nie jestem obeznany w dobrych perfumach, ale raczej mam wrażliwy zmysł węchu, nie szukam zbyt mocnych perfum.
Budżet, to jakieś maksymalnie 400 zł, by starczyło na miesiąc :)
#perfumy #modameska
  • 16
  • Odpowiedz
@Beczkowy: Na początku poleć jakimś zapachem, który się raczej większości podoba, coś jak Rasasi Hawas. Chociaż najlepiej to będzie iść do jakiejś drogerii, niuchnąć sobie parę zapaszków i ocenisz co Ci się podoba. Polecam poczytać wpisy @dr_love
Ja osobiście zacząłem od JPG Le Male, a potem... to już poszło, teraz mam paręnaście flakonów, dziś jadę po odlewki do Mireczka. Ehhh... nie idź tą drogą bo skończysz z kolekcją, w
  • Odpowiedz
@Wrilan: Znam ten ból. 3 miesiące temu dostałem od dziewczyny na urodziny Le Male i to był mój drugi perfum po Joopie Homme. Teraz mam jakieś 15 butelek, planuję kupić kolejne 4, do tego kilka dekantów w domu, kilka w drodze xD
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: Ja się staram ograniczyć do próbek i znalezienie "tego jednego" zapachu - coś na kształt signature scent, Tobie też to polecam, będziesz szukał konkretnego i zamiast pełnych butelek kupisz dekanty XD
Dziś podejście do TF Noir Extreme ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Beczkowy: W tej cenie możesz się obkupić w parę fajnych zapachów. Ja bym polecał na początek, któreś z tych: Salvatore Ferregamo F Pour Homme, CH 212 MEN, Versace Pour Homme, Bentley For men Intense, YSL Opium, YSL La Nuit De L'Homme, Viktor&Rolf Spicebomb Extreme, Trussardi Rifflesso, MontBlanc Legend Spirit, Cartier Declaration, Loewe 7 Natural. No do 400zl możesz kupić naprawdę zajebiste zapachy. Spokojnie 2-3, a nawet więcej dobrej jakości i
  • Odpowiedz
@Beczkowy: ja bym Ci polecił nieco inne podejście. Zamiast kupować w ciemno idź do jakiejś "wąchalni" typu Sephora czy Douglas. Sprawdź tam, co Ci się podoba, a później wróć do domu i zamów to sobie z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beczkowy: zamiast kupować jeden flakon 100x bardziej polecam odlewki od mireczkow z tagu #rozbiorka. Za tyle hajcu to pokupujesz sporo dekancików, i będziesz sobie wybierał - dzisiaj mam ochotę np na kourosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ten styl!
  • Odpowiedz
@Wrilan: już mam mniej więcej w głowie jaki zapach bym chciał mieć jako wieczorowy signature scent - problem tylko ze znalezieniem takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam czegoś tytoniowo-kadzidlanego, trochę z Burberry London, a trochę z Amouage Interlude. Kupiłem ostatnio Bentleya Absolute i pachnie świetnie, ale po jakiejś godzinie upodabnia się do Encre Noire, także będę musiał kontynuować poszukiwania. Niemniej jednak z rady co do dekantów
  • Odpowiedz