Wpis z mikrobloga

Mirki mam akcje której nie ogarniam. Aktualnie jestem na zwolnieniu lekarskim które trwa ponad 30 dni, byłem dzisiaj u lekarza w ośrodku zdrowia który prowadzi moją chorobę, powiedziałem że chce już wrócić do pracy i chciałbym żeby mi wystawił L4 do środy, więc je wyswatił. Wracam do domu powoli ogarniam temat powrotu do pracy i łapie error bo będę potrzebał kwitek o zakończeniu leczenia a ten lekarz jest co 2 tygodnie więc mi tego nie wystawi w środę z kolei ten kwit jest potrzebny lekarzowi medycyny pracy aby mógł wystawić orzeczenie zdolności do pracy.
Ktoś wie jak ogarnąć ten kwitek?
Mam znaleźć tego lekarza tam gdzie przyjmuje czy w ośrodku wydadzą mi kartę choroby jeśli coś takiego jest i z tym do innego lekarza?
#praca
#medycyna
#medycynapracy
#zwolnienielekarskie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chors: zadzwoń do Twojego ośrodka i wyjaśnij rejestratorce o co c'mon. Powinni Cię zapisać "w zastępstwie" do innego lekarza. Tak samo jak lek z jednej przychodni przejmuje tymczasowo pacjentów kolegi na urlopie. Zerknie w kartotekę, obczai nowe L4 i da papier. Większość przychodni, żeby zmniejszyć kolejki, takie formalności załatwia "zaocznie", jak przedłużanie recept stałego leczenia. W sensie, że leka nawet nie widzisz tylko odbierasz papierki w rejestracji. Choć, teoretycznie nie
  • Odpowiedz
Rozmawiałem z lekarzem pierwszego kontaktu w tymże ośrodku i powiedział że wystawi mi ten kwitek, więc krzyzys został zażegnany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz