Wpis z mikrobloga

Popatrzcie na mowę ciała tego incela - kobieta jest swobodna w rozmowie, otwarta, sugestywna, a ten się od niej odsuwa na maksymalną odległość, zamknięty w jednej postawie, pilnuje się, żeby nie zrobić niczego więcej. niż go nauczyli.
Jak myślicie - to prawiczek czy część rowerowa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Takiseprzecietniak: Ależ ty jesteś #!$%@? kolego, weź lepiej wyjdź bo się kompromitujesz. Lewacka ideologia dobierania "mądrych" słówek - wyśmienicie. Nie, obraziłeś Bosaka i tyle, a to, że powiedziałeś to ładnymi słowkami nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak:

a ten się od niej odsuwa na maksymalną odległość, zamknięty w jednej postawie, pilnuje się, żeby nie zrobić niczego więcej. niż go nauczyli.


A co, miał ją za cycka złapać, przysunąć się jak najbardziej się da, albo wiercić się na krześle jak #!$%@?? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Takiseprzecietniak: Nie chciałem powiedzieć niz mądrego, więc skąd taki wniosek? Ty sobie to ubzdurałeś. Stwierdziłem tylko fakt na twój temat - który jest w stu procentach prawdą. Zaprzeczasz, że obraziłeś Bosaka i tłumaczysz to mądrymi słówkami, a dobrze wiesz, że obraziłeś - to jest dopiero niemądre. Nazwałeś go pedałem. Brawo.
  • Odpowiedz
Zaprzeczasz, że obraziłeś Bosaka i tłumaczysz to mądrymi słówkami, a dobrze wiesz, że obraziłeś - to jest dopiero niemądre. Nazwałeś go pedałem w mądrych słowach.


@bedist: Czym go niby obraziłem? Że dopuściłem się myślozbrodni wobec człowieka, który ostatnio walczy o wolność słowa z TVPiS i ośmieliłem się wyrazić swoją opinię, korzystając właśnie z takiej wolności w praktyce, w dwuznaczny, satyryczny, ironiczny, kpiący sposób wyśmiewając polityka hipokrytę, wykorzystującego, razem z ludźmi
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak:

Pytam się o twoją opinię, a skoro się czepiasz, to musisz znać alternatywę. Moim zdaniem czepiasz się dla samego faktu czepiania, natomiast jeżeli znasz dobre "rozegranie" tej rozmowy, a nie chcesz go podać, to też bez sensu jest twój komentarz i nie ma on żadnej wartości merytorycznej.
  • Odpowiedz
@bedist: Być może, jednak liczyłem na wartościową rozmowę z Twojej strony. Nie bardzo rozumiem dlaczego takiej się boisz, ale cóż, być może postawienie paru znaków "xd" zaspokaja Twoje potrzeby rozmowy z kimś, kto niekoniecznie podziela Twoją wizję świata.
  • Odpowiedz
@ruszka: Mój komentarz, w wymowie bardzo sarkastyczny (polecam zapoznać się czym jest sarkazm) ma dwie warstwy merytoryczne: pierwsza jest natury ogólnej, na pierwszy rzut oka widać, że Bosak trzyma się na daleki dystans od redaktorki, i tu wkracza wolność interpretacji w ramach której ośmielam się posunąć do sugestii kwestionującej heteryczną osobowość lidera partii, która żyje z nienawiści do takich właśnie osób.
  • Odpowiedz