Wpis z mikrobloga

@Takiseprzecietniak:

Mój komentarz, w wymowie bardzo sarkastyczny (polecam zapoznać się czym jest sarkazm)


Znam definicję sarkazmu, natomiast używając go w internecie powinieneś mieć świadomość, że różni ludzie piszą różne rzeczy i sarkazm nie musi być równie oczywisty dla odbiorcy, co dla ciebie. To w twojej intencji powinno być to, aby komentarz został dobrze zrozumiany - a jak widać po odpowiedziach, nie został, w związku z tym pretensje możesz mieć tylko do
@ruszka: Dziękuję, że ze mną rozmawiasz. Naprawdę. i z pewnością masz rację, że za mało korzystam ze środków wyrazu, które są jednoznaczne, a przynajmniej minimalizują ryzyko niezrozumienia.
Ad rem. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego rozmówca nie może zmienić położenia taboretu na którym siedzi, lub nachylić się w kierunku dziennikarki, wyciągnąć do niej ręki, wykonać tuzin innych gestów itp. itd.

PS Cieszę się, że w tym temacie rozmawiam z profesjonalistą, o czym świadczą
@Takiseprzecietniak

Popatrzcie na mowę ciała tego incela

Jak myślicie - to prawiczek czy część rowerowa?

Nie ma sensu nawet się rozpisywać. Z góry określasz gościa negatywnie według własnych wyobrażeń, a potem starasz się zgrywać elokwentnego. Zero komentarza z Twojej strony na temat merytorycznej części wywiadu, tylko to jak redaktorka się nadstawiała i jak Bosak trzymał pozycję i odpowiadał na pytania.
@Takiseprzecietniak:

Naprawdę. i z pewnością masz rację, że za mało korzystam ze środków wyrazu, które są jednoznaczne, a przynajmniej minimalizują ryzyko niezrozumienia.


Zdarza się, czasami łatwo jest zapomnieć, że internet to nie środowisko naszych znajomych i nie wszystko musi być dla innych jasne i klarowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ad rem. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego rozmówca nie może zmienić położenia taboretu na którym siedzi, lub nachylić się
@rockin: Wybacz, że się powtórzę, ale chciałbym znaleźć się bliżej neutralnego, obiektywnego osądu, a więc, jeżeli pozwolisz:
Wezmę pod uwagę Twoją opinię. Dziękuję za nią i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam i kłaniam się nisko.
@Takiseprzecietniak:

Nie widzę sensu w wyzywaniu kogoś, bo nie mamy zbieżnych poglądów. Nie uważam też, żeby moje poglądy były w jakikolwiek sposób lepsze od Twoich, szczególnie, że ja światopoglądowo jestem trochę lewakiem, natomiast gospodarczo prawakiem, więc zgaduję, że mamy pewien wspólny front ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast jak już przeszliśmy na nieco bardziej przyjacielską stronę, to osobiście sam uważam, że Bosak jest homo, tylko po prostu nie
@ruszka: Lubię i cenię wykop nie za to, że daje mi możliwość pogadać i popyszczyć, choć też, ale bardziej za to, że mogę poznać ludzi, których w realu nigdy nie miałbym okazji poznać, a przez to byłbym uboższy. Po prostu. Myślę, że jesteś właśnie takim człowiekiem.
Co oczywiście nie znaczy, że się nie będę z Tobą spierał, mimo, że masz wiele racji (ʘʘ)
@polaczyna: Co za wredna baba, czy ktoś może tym dzienikarzom z targu wyjętym w końcu wytłumaczyć, żeby słuchali tego co się do nich mówi i nie przerywali co chwilę wypowiedzi?