Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu widać że jesteś dzieciakiem jakimś xD pomysł sobie ze bułkę która jutro #!$%@? na śniadanie też ktoś kupił taniej i sprzedał tobie drożej, i co tez cie oszukał? XD każdy handluje jak chce, ja z handlu internecie zarabiam bardzo duże pieniądze, i też kupuje taniej a sprzedaje drożej... A na #!$%@? ja ci to w ogóle. Tłumacze
  • Odpowiedz
serio napisałaś do kogoś, że można kupić taniej?


@feber: dlatego nigdy więcej Olx. Takich #!$%@? umysłowych jak oo jest pełno. Nie pasuje to nie kupuje i nie zawracam głowy. Ale zawsze się znajdzie jakiś debil co musi skomentowac "to tyle nie warte" albo "zamieni pan na klatki dla królików?"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@dorotka-wu: Tylko w tej rozmowie to ty jesteś ten typowy #januszolx . Po cholerę zawracasz komuś dupę pisząc, że gdzie indziej nowy jest taniej?
To jest tak słaby blef i głupota, że od razu idiotów to mówiących/piszących olewam/blokuje bez reakcji gdyż to jak gra z gołębiem w szachy który to w czasie gry przewróci wszystkie figury i jeszcze nasra na szachownicę.
  • Odpowiedz
@cooles: ale w ogłoszeniu było że nowy, tydzień temu kupiony także nie wiem.

@Nieszkodnik: wiesz co nie czuje się w żaden sposób zobowiązana - nie obraziłam ten pani, spytałam czy jest świadoma że ogłoszenie niżej jest nowyi to dwa razy taniej. Bardziej śmieje się z odpowiedzi, z błędów oraz nawiązania do lat 80 i od razu założenia z góry że jestem madka i chce za darmo :) krytyka
  • Odpowiedz