Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: trzeba przede wszystkim ogarniać istotę programu konfederatów w kwestii UE. To, że Stanisław Żółtek ze swoim ruchem PolExit nie był członkiem Konfederacji to nie przypadek. Korwin mówiąc o "niszczeniu Unii" postuluje powrót do idei EWWiS i rozszerzenie jej założeń na pozostałe części gospodarki. Wiąże się to z odrzuceniem pełnej integracji w wymiarze kulturowym i społecznym. To że holendrom dobrze z ich LGBT nie oznacza że przyjmie się to w Rumunii
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: @TurboDynamo: z drugiej strony UK jako piwerszy kraj robi wyjście z UE. Jeżeli Polska by wyszła z UE to mogłaby ugrać więcej, bo w ślady dwóch krajów istnieje duża szansa, że poszłaby większość i tak samo każdy następny kraj chcący wyjść z UE dostałby jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: ja nie mówię, ze się rozwali UE, tylko, że w ślad pierwszych krajów MOGĄ pójść kolejne. Nie wiem jaki masz problem z interpretacją słów w języku polskim, ale czas zacząć czytać ze zrozumieniem, jeżeli chcesz się wdawać w jakąkolwiek dyskusję.
  • Odpowiedz
@kazzr:

Przypominam że niejaki Farage też mówił że za Uk pójdą inne kraje i ona upadnie tymczasem brexit zadziałał dosyć odstraszająco i przykład Polski przy naszej gospodarce i położeniu zadziała jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
@kazzr przecież brexit to ogromne zniechecenie do wyjścia. I nie, Polska nie mogłaby ugrać więcej, bo jedyne co trzymało ten cały proces, to Irlandia Północna. I to nielogiczne, żeby każdy następny kraj dostawał więcej, bo dlaczego? Bardziej każdy następny dostałby mniej.
  • Odpowiedz
  • 2
@kazzr i właśnie dlatego że mogą UE każdego śmiałka ośmieszy totalnie w oczach opinii publicznej, przeczołga pod sobą kilka razy a na koniec da jakieś #!$%@? warunki tak jak w przypadku UK żeby innym nawet do głowy nie wpadło wychodzenie.

Nie wiem dlaczego uważasz, że drugi kraj by miał jakąś taryfę ulgową, zakładam że było by jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz