Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Czwartek, 17 października 2019. Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego. Słońce podniesie się dziś o 07:17. Świecić będzie 10 godzin i 28 minut, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:46. Ciemna noc zapadnie o 19:03, ale gwiazd można wypatrywać od 18:22.

Promocje
- A Detective’s Novel za darmo na Indie Gala - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@micke: suszarka fajny bajer, ale ile to prądu żre, warto i się kalkuluje?
Tutaj kurde nudy, teren łatwy, miękko, jeszcze obniżenie nam pomaga z wyjściem rurką, jedynie to co Pan ucho prezesa się kręci i patrzy na ręce. Ale poza tym gites. No i jutro mi zabierają koparke, będą kleić szybę w końcu, koniec z zimnym wiatrem w plecy i karczycho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Ta moja zużycie energii rocznie ma 306kwh (pralka dla porównania 156), wpada w kategorie energetyczną A+ w jednym cyklu zużywa około 0,8 - 2,5 kWh w zależności od załadunku. Czyli sumarycznie koszt prania z wysuszeniem owszem jest (średnio) 3x taki (maksimum 4x), ale to nadal jest około 1,5 zł za suche pranie. Jest to koszt który mogę ponieść te 2 razy w tygodniu (+8 - 10zł do miesięcznego rachunku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@micke: no jeśli tylko mieszkasz na jakimś ograniczonym metrażu to wiadomo, że ma to sens. My się z żonką w Krakowie za czasów życia jedynie we dwójkę ratowali osusaczem, bo tak to byłaby bieda straszna. O braku miejsca przez grzeczność nawet nie wspomnę. Ale obecnie, jak w domu mamy całe piętro dla siebie to miejsca ci u nas naddatek wręcz.
  • Odpowiedz