Wpis z mikrobloga

Mirki czy da sie sprawdzic liczbe godzin lotu dronem Xiaomi fimi a3. Chcialem kupic na olx, ale martwi mnie ze koles sobie polatal i sprzedaje. Pisze ze nowy niby, ale pudelko otwarte i wlaczony.

Ewentualnie dajcie namiar na jakas okazje z tym dronem wysylka z pl

#xiaomi #drony #pytanie
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: uważaj bo w pierwszych seriach tych dronów parowała soczewka kamery. Obraz po paru minutach był cały we mgle. Poproś o zdjęcie naklejki produkcji drona. Jeśli jest wcześniejsza niż 06.2019 to dron będzie wadliwy w 99%. Koleś może sprzedawać jako nowy a ty tak naprawdę wtopisz pieniądze. Sam zwracałem drona do Chin z tego samego powodu i to cud że odzyskałem pieniądze. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat wpisz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: z tego co wiem to gwarancji nie ma. Jeśli się coś spieprzy to producent czyli fimi odsyła do sklepu w którym kupiłeś drona czyli pewnie do Chin. Do tysiąca wadliwych egzemplarzy się do dzisiaj nie przyznają. Możesz jeszcze poprosić o zdjecie z bliska kamery. Jeśli miedzy obiektywem a soczewką będzie pusta przestrzeń to dron jest wadliwy. Poprawione wypusty miały tą przestrzeń wypełnioną czarną masą uszczelniającą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: nie znam tego sklepu więc się w tej kwestii nie wypowiem ale mogę dodać coś jeszcze od siebie. Ekran w aparaturze tego drona jest tragiczny. W zwykły dzień widoczność jest bardzo słaba a jak ci słońce przyświeci to nie widać kompletnie nic. Pozatym latał świetnie i był głośny co mi akurat odpowiadało ale niektórzy mogą zaliczyć to jako minus.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enjama: sprawdź Hubsan Zino lub JJRC x12. Ja dałem sobie czas z zakupem do świąt bo ma wyjść DJI Mavic Mini. Jeśli dadzą zaporową cenę to biorę jeden z wyżej wymienionych.