Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: walka na noże, chcą pokazać swojemu elektoratowi, że nie wymiękają przed Konfederacją, która będzie wywierać presję w światopoglądowych kwestiach i przyciskać rządzących do muru


@Poro6niec: Czyli pocałunek śmierci, bo PIS musi grać pod centrowy elektorat. Gejów może cisnąć ale kolejne tematy będą zrażały kolejne kręgi wyborców.
  • Odpowiedz
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Przy obecnym stanie PO nie za bardzo. Były już dziesiątki okazji do grilowania PISu, ale PO boi się zrazić centrowego elektoratu bo PIS nauczył się ich neutralizować. Nawet teraz tej edukacji seksualnej nie potrafią przedstawić społeczeństwu jako czegoś oczywistego i zakazu jako zbrodni na rozumie. Mam nadzieje, że Lewica lepiej ogarnie tematy światopoglądowe. Albo będziemy w dupie do śmierci Kaczyńskiego (choć Sanacja i bez Piłsudskiego sobie trwała).
  • Odpowiedz
@Bover: Elektorat PIS w postaci betonowych 30% wole przemilczeć, ale wydaje mi się, że ich narracja jako jedyna przebiła się do osób raczej centrowych czy nawet o poglądach z lewej strony. Problem ludzi jest brak świadomości własnych poglądów i która partia je reprezentuje. Jeżeli osoba, która jest niewierząca i twierdziła w przeszłości, że in vitro powinno być finansowane z budżetu (bo go nie za bardzo było na to stać a była
  • Odpowiedz
@puszkapandory: serio w to wierzysz? Przestalem miec watpliwosci co do tego kraju juz od dluzszego czasu. Wiekszosci polakom pluje sie w twarz, a Ci uwazaja, ze to woda pitna dla nich.


@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Staram się wierzyć choć ostatnio mam coraz większe wątpliwości. Jakkolwiek młodzi (choćby z własnego pokolenia) już od dawna mnie przerażali. "Stare pokolenie wymrze i będzie super", a taki #!$%@? (°°
  • Odpowiedz