Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ubieranie sukienki jest odbierane jako strojenie się, a ubieranie spodni nie? Przecież jeśli ubieram sukienkę to mam do dobrania tylko buty i elo. Natomiast gdy mam ubrać spodnie to muszę dobrać do tego górę i buty, wszystko pod kolor. Zabawa w zasadę trzech kolorów i inne pierodololo. Odpowiednie buty do kroju spodni. Przy sukience w lato trampki i elo, a przy takiej pogodzie jak teraz to baletki. Serio sukienka to najprostszy strój świata,a jest odbierana jak by było na odwrót. Piszę taki wysryw bo już nieraz usłyszałam , że się stroje i dlaczego nie przyjdę w zwykłych spodniach. A ja po prostu mam #!$%@? i to jest najprostsze do ubrania. #gownowpis #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@szynszyla2018 najgorzej że faceci tego nie rozumieją. Mam prawie wszystkie buty czarne i ogólnie lubię czarny, szary ewentualnie a jak ognia unikam ciepłych kolorów zwłaszcza brązów. I dostałam na urodziny skórzana KARMELOWĄ torebkę. Im się wydaje, że serio możemy na siebie założyć co chcemy, a jak tak zrobisz to stwierdzają że "jakoś ci nie pasuje". No shit Sherlocku
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Ja prawie w ogóle nie noszę spodni. Zakładam tylko sukienki lub spódniczki. I wiele, wiele razy spotkałam się z opinią że to strojenie się ;)
Cóż, taki mam styl. Czuję się wtedy bardzo kobieco. Zdanie innych osób mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: @rozowybardzo: @kt13: @lezkaniebieska: żeby facet się tak stroił jak wy czasem potraficie z dodatkami do spodni, to by nigdy z domu nie wyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a cd. sukienek - uważamy że to strojenie się, bo kiedy nie jest ciepło, nie jest to popularny ubiór, 50%+ kobiet nosi spodnie na co dzień, sukienki od święta albo latem, dlatego ( ͡° ͜
  • Odpowiedz