Wpis z mikrobloga

@Nirin Jedyny merytoryczny człowiek w tej debacie. Zachował pełną kulturę i nie przekrzykiwał się z ludźmi, jak to robili inni, wraz z prowadzącą. A wskazanie, że rozmowa o kobietach w poszczególnych partiach jest bezsensowna, to było mistrzostwo xD
  • Odpowiedz
@Nirin: ja wiem że narodowiec i czasem potrafi #!$%@?ąć głupotę ale podoba mi się jak mówi, gadanie kto ma fajniejsze kobiety w sejmie? Nosz #!$%@?, szykuje się kryzys gospodarka może jebnąć fikołka, a my sobie gadamy o ilości kobiet.
  • Odpowiedz
@Nirin #!$%@?

Nie powiedział, że chcą unieważnić wybory, bo nie wykonała TVPIS wyroku na rzecz jego partii, co miało wpływ na wynik.

Był merytoryczny, ale też podkulony i dziękował telewizji reżimowej, że go wpuścili i gratulował innym.

Ogólnie na plus, ale może być odważniejszy. Niewiele mają do stracenia, a dużo do zyskania.
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone: będąc odważniejszym ryzykuje stracenie centralnego elektoratu. Konfederacja powinna wywalić wszystkich oszołomów i skupić się na merytorycznej gospodarce, centralnym światopoglądzie. Bez biczowania gejów itp
  • Odpowiedz