Wpis z mikrobloga

A Jaro Zieliński z PiSu dostał się. Dla tych, którzy nie pamiętają to ten, który kazał policjantom na służbie pilnować swojego domu - podobno przez 2 lata, wycinać konfetti na obchody 11-tego listopada w Augustowie, organizować oddzielne uroczystości dla siebie i mundurowych o 4 nad ranem.
Kazał też rozstawiać radiowozy wzdłuż drogi by błyskały, gdy on jedzie z Warszawy do Suwałk. Pewnie myślał, że ludzie będą do niego machać jak do papieża

Sami policjanci mieli odwagę pisać na niego skargi mimo, że był wiceministrem więc musiało być grubo, ale ludzie już nie pamiętają

ciagleloginzajety - A Jaro Zieliński z PiSu dostał się. Dla tych, którzy nie pamiętaj...

źródło: comment_kvplu200BWerCD55eJ5mYzhkbN46pHmS.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: dramat k..wa, nawet najwięksi PiSowcy w mundurach mają tego gościa dość. Nie jestem w stanie zrozumieć kto na niego głosował.
Z ciekawostek - Zieliński parę dni temu z wielką pompą oddawał do użytku nowy budynek KM PSP w Suwałkach LINK - chociaż do dzisiaj budynek nie jest gotowy do użytkowania, przejeżdżałem dzisiaj, wozy nie są w stanie tam stacjonować bo prace nadal trwają w najlepsze.
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: ale gruba i zapijaczona morda, taka "polityczna", kiedyś mnie zawsze zastanawiało jak to jest, że tyle podwójnych podbródków w polityce jest, a dookoła w życiu nie. I do tego jeszcze z takim wyglądem starzy ludzie cię oceniają jako poważnego pana polityka, a jak jesteś młody i dbasz o siebie to "a ten to niedoświadczony gówniarz". Taki relikt dawnych czasów, bo dzisiaj ludzie bogaci i na poziomie dążą do szczupłej sylwetki.
  • Odpowiedz