Wpis z mikrobloga

@MsChokesondick: spójrz na swoje zęby - przede wszystkim kły i siekacze

coś jeszcze w temacie przystosowania?

roślinożercy mają inny garnitur zębów, ponadto inne żołądki, nie powiem kto z naszej dwójki się tutaj kompromituje

zresztą - wielcy z nas roślinożercy, którzy nie trawią błonnika xD
  • Odpowiedz
@Wielki_Czerwony_Smok: no widzisz, poza zębami mam jeszcze rozum i możliwość podejmowania wyborów opartą nie tylko na kształcie szczęki, ale na podstawie nauki, etyki, moralności i innych kwestii, które determinują moje zachowanie jako człowieka, a nie zwierze.

Twoje kły tak determinują twoją mięsożerność jak tramwaj, który dowozi cię do biedry w której kupujesz sobie paczkowaną sopocką, wielki mięsożerco, myśliwy nad myśliwymi, pogromco gatunków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wielki_Czerwony_Smok oh look, it's this thread again.

Sam jestem mięsożercą i nie rozumiem jak można być takim bucem, żeby przy jakiejkolwiek wzmiance o wegetarianizmie nie będąc pytanym wpierdzielać się z "argumentami" typu siekacze, żołądki itp.

Nikt cię tu nie namawia na wegetarianizm, ani wątek nie jest na temat "wegetarianizm - za czy przeciw", więc po co się tu produkujesz?
Każdy odżywia się tak, jak uważa za stosowne, ale wykopek jak zobaczy
  • Odpowiedz
@Wielki_Czerwony_Smok: ja #!$%@?, co za dres :DD

jest oczywiste, że zadałeś to pytanie po to, zeby pocisnać swoim garniturem zębów, jest to widoczne dla każdego poza tobą, atencjuszu

a teraz insynuujesz drugiemu, że jest spermiarzem, bo ci to wytknął :D

no cóż, chyba jest jasne z kim mamy do czynienia, dalsza rozmowa z tobą to olimpiada dla upośledzonych.
  • Odpowiedz