Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Zamawiałam wczoraj białko z sfd i w akurat w zestawie były jeszcze pixy takie o
Dokupić jeszcze jakieś ZMA czy filomag i zincas forte do tego? Coś byście uzupełnili? Dopiero zaczynam z suplementacją i czytam o tym tak dużo, że zaczynam głupieć od natłoku informacji.
Doszłam na razie do punktu nabycia WPI z allnutrition i szukam jeszcze jakiegoś odpowiedniego BCAA, kreatyny i chyba cytruliny i w sumie nie wiem juz czego jeszcze ()
  • 11
  • Odpowiedz
@Nattana: to nie pierwszy raz, wcześniej był Abnexen. To że skład jest inny to jedno, to że ta firma nie istnieje, albo istnieje tylko na papierze to drugie. Rób jak chcesz, ja nie zaufam
  • Odpowiedz
@Nattana: 2x oszukali, raz z soja, drugi raz z cukrem. Sam od nich wpierdzielam bialko bo ciagle znajduje jakies przeterminowane w cenie np 70-90zl za 2250g to szkoda nie brac, smakowo tez mi najbardziej podchodza, wiec ¯\_(ツ)_/¯
@blue_raven: Jedyne co ci jest potrzebne na poczatku przygody z silownia to wpc, reszta jest zbedna i wyciagnie ci tylko kase z portfela
  • Odpowiedz
@Szimu: Akurat wzielam na pierwszy raz izolat bo mam dietę wegetariańską i z tym białkiem to lipa jest totalna więc każdy gram się liczy. Nic antykatabolicznego serio nie brać?
  • Odpowiedz
@blue_raven: antykataboliczne to sa duze ciezary, duz bialka, testosteron i trenbolon. Jakiegos bcaa i tak nie wykorzystasz, popalic miesnie nie jest tak latwo jak sie wszystkim wydaje
  • Odpowiedz