Wpis z mikrobloga

Już myślałem że #konfederacja pójdzie być może do rozum do głowy i gospodarkę postawią ponad ideologie. A co się okazuję? Korwin wyszedł z szafy i pierwsze co zapowiada to poparcie dla kogokolwiek kto poprze ich ustawy czyli... zakazu LBGT xD. Niby PiS komuniści ale jak zwykle ustawy ideologiczne przejdą jak penis z lubrykantem. No cóż - w końcu niby gospodarka do dupy zarządzana ale przynajmniej lewaków będzie boleć dupa... a sory już nie bo anal będzie zakazany bo to znak rozpoznawczy HOMO.

Witamy w programie INDONEZJA+ wersja katolicka.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 18
@Piotr18: Tak, bo lepiej być biednym i nie mieć problemów z LBGT, niż być bogatym i martwić się czy czasem syn nie stanie się transgenderowym siewcą marksizmu ¯\_(ツ)_/¯. Zaraz się okaże, że tak naprawdę robienie z obywateli biednych niedouczonych ludzi i ich uzależnianie od socjału jest dla ich dobra - żeby czasem na głupie pomysły nie wpadali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bacteria: Oj jak za Wami tęskniłem kuce i to powoływanie się na logikę kiedy samej się jej nie posiada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Volki: Jakiej propagandy? Po pierwsze działam samodzielnie ze swojej piwnicy bo w przeciwieństwie do co poniektórych politycznych groupies Konfederacji/PiS/PO czy tam innych tworów (ah ten antysytemowy KUKIZ'15) jeszcze potrafię myśleć samodzielnie. Po drugie od kiedy wytykanie pewnych niekonsekwencji bądź też pewnych przeczących sobie
@MarnaImitacjaTuwima Przecież twoje pseudoargumenty można łatwo obalić, bo wy nie trzymacie się faktów, a jedynie wymyślacie urojenia i potem je wytykacie.

Przeczytaj wpierw program Konfederacji, bo najzwyczajniej piszesz bzdury. ¯_(ツ)_/¯
@Volki: Akurat program Konfederacji znam dlatego jeśli chce uniezależnić ideologię od publicznego budżetu to jestem najbardziej za, jednak po wypowiedziach przedstawicieli Konfederacji można rzec iż będzie dążyć do zakazu "ideologii LBGT". Więc powiedz mi w którym miejscu "pisze bzdury"? A realnie rzec ujmując PiS jaka ustawę przygotuję? Zaprzestanie o dofinansowaniu czy o "zakazie pedalstwa"? Czy wtedy Konfederacja uzależni swój głos od tego, czy znajdzie się wszystkie jej postulaty czy zagłosuję za
@czynastolatek:
1.Nie istnieje coś takiego jak neuropis. neuropis wymyśliliście Wy, szury konfiturowe.
2.Łygnąłem zarzudkę, Korwin miał na myśli co innego, ma kontrowersyjne poglądy ale liczy się program partii - czyli batożenie gejów.
@MarnaImitacjaTuwima

jednak po wypowiedziach przedstawicieli Konfederacji można rzec iż będzie dążyć do zakazu "ideologii LBGT

Korwin zawsze i zawsze mówi o sferze publicznej. Jeśli mówi np. o zakazie inwazji lgbt w szkołach, to mówi o szkole publicznej. Jeśli mówi o zakazie parad gejowskich, to mówi o drogach publicznych.

I towarzyszu proszę nie korzystaj z narzędzi komunistycznych określając moją osobę liczbą mnogą.

Warto się trochę podszkolić z języka polskiego, bo ta forma adresatywna
@Volki: Cóż, chciałbym tak prosto grupować ludzi jako lewaki i prawaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do języka polskiego nigdy nie byłem purystą językowym dlatego nie posiadam takiej wiedzy iż formy mnogie można wykorzystać w codziennej mowie. Ale cóż, niestety podobnie jak hinduskiego znak szczęścia, używanie formy mnogiej wobec jednej osoby nie jest okazaniem jej szacunku. W końcu świat ewoluuje, język również wraz z nadaniem mu
@MarnaImitacjaTuwima

Cóż, chciałbym tak prosto grupować ludzi jako lewaki i prawaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś troluje, to jest lewakiem. Proste. Gdybyś napisał bez tych zawartych tez, że Korwin zaraz będzie urządzał polowania na lgbitd, to bym ci odpisał bez docinek.