Wpis z mikrobloga

@FLAC: sam się #!$%@?ł po tym jak wypłynęła informacja o tym, że z pieniędzy jakiejś tam swojej fundacji wyprowadza pieniądze na swoje własne potrzeby, gierki na konsole, sushi i tak dalej
  • Odpowiedz
@patosroka: chyba masz rację, mogło to być coś w tym stylu co czytałem. Zniszczył sobie tym wizerunek i tyle go widzieli. Ciekawe czy kiedyś będzie chciał wrócić, np po śmierci Ozjasza jako jakiś konkurent Konfederacji jeśli ta się utrzyma wystarczająco długo.
  • Odpowiedz
sam się #!$%@?ł po tym jak wypłynęła informacja o tym, że z pieniędzy jakiejś tam swojej fundacji wyprowadza pieniądze na swoje własne potrzeby, gierki na konsole, sushi i tak dalej


@patosroka: Z tego co kojarzę (a mogę się mylić) sąd oczyścił go z zarzutów, ale wcześniej został zaszczuty przez swoje środowisko.
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz Wipler to jeden z najlepszych kandydatów jakich korwinowie kiedykolwiek mieli.
Nie można powiedzieć o nim że nie miał wpływu na poparcie dla koorwinistów na przestrzeni ostatnich lat bo jego przejście z pis do partii Mikkkego zrobiło sporo szumu w mediach. Okrzyknkecię go zdrajcą, i jego tłumaczenia że to dla idei i tłumaczenie ci to za idee zrobiły swoje.
Poczciwy chłopak który podobno wyrwał sie z pomocą wykształceniem z biedy, do dziś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@patosroka: facet parę razy zapłacił kartą za jakąś gierkę na pleja (być może nawet przez pomyłkę). Sam czasem się mylę i firmową kartą płacę za jakieś prywatne rzeczy (mam podpięte parę kart pod allegro, PayPal itd).
Do tego kupował kawę i ciastka i brał je w koszty, ale MÓGŁ to robić, bo zezwalało na to prawo. Przedsiębiorcy też kupują kawę i wodę do formy na fakturę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: przypomnij jak się sprawa skończyła. Czy udowodniono im oszustwo? Podobne kontrole ZUS prowadzi w Polsce przeciwko osobom, które są na zwolnieniu i też można napisać, że sprawa jest poważna i że sprawdzane jest czy nie wyludza się zwolnienia.
  • Odpowiedz