Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, dzisiaj pojawia się ankieta odnośnie ulubionej marki na tagu perfum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwróćcie uwagę, jak dużo zapachów tej marki oferowanych jest w popularnych drogeriach w porównaniu do np. wczorajszego Muglera... a szkoda

#mirkoperfumy
______________________________________________________________________________

**Zwycięzcą domu: Mugler pozostaje flanker klasycznego A*Men'a z liczbą 41 głosów (51,9%) Pure Havane**
_____________________________________________________________________________
Lista poprzednich głosowań

1. Jean Paul Gaultier Le male
2. Gucci Pour Homme 2
3. Dolce&Gabbana The One
____________________________________________________________________________
Lista wielkich nieobecnych: Jean Paul Gaultier Fleur de Male, Gucci Intense Oud, Gucci Envy,Mugler Cologne_

#mirkoperfumy
#perfumy
P.....e - Dobry wieczór, dzisiaj pojawia się ankieta odnośnie ulubionej marki na tagu...

źródło: comment_z7ArybD4EGmB2otqoQsbVIj4RT3tXvGb.jpg

Pobierz

Który zapach(łatwo dostępny) domu Hugo Boss jest najlepszy?

  • Reversed 5.7% (5)
  • The Scent 11.5% (10)
  • The Scent Intense 4.6% (4)
  • The Scent Priavate Accord 3.4% (3)
  • Boss Bottled 55.2% (48)
  • Boss Bottled Infinite 6.9% (6)
  • Boss Bottled United 1.1% (1)
  • Boss Bottled Tonic 2.3% (2)
  • Boss Bottled NIght 4.6% (4)
  • Hugo 4.6% (4)

Oddanych głosów: 87

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poorpurple: jutro będzie ciekawa ankieta, bo będzie Kouros, Rive Gauche, M7, Opium, La Nuit d' LHomme. Ale chyba Rive Gauche już nigdzie nie powąchamy?
  • Odpowiedz
@Kexu: w praktycznie każdym douglasie w swoim mieście go widziałem i piorunujące wrażenie na mnie zrobił... natomiast problem jest z kourosem, bo tak na prawdę dostępny od w sieciówkach nie jest :/
  • Odpowiedz
@Poorpurple: kurcza, byłem ostatnio i nie widziałem Rive Gauche w wąchalni... Kouros jest w Notino i... każdym dworcowym szalecie, także zapach dość często spotykany xD
  • Odpowiedz