Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: Prawdziwie wolnościową? Gdyby tak było, to mieliby mój głos. Dlaczego nie dostali:

1) To jest bardzo uproszczona wizja wolności, małe opodatkowanie i tyle. Skorzystają na tym przede wszystkim najbogatsi. Ja oczekuję od państwa, że zapewni wolności wszystkim swoim obywatelom. Raczej już nie myślę o "wolności" tylko praktycznej "możliwości": prowadzenia biznesu, pomocy w razie wypadnięcia z rynku pracy / bankructwa firmy, sprawnej infrastruktury i sądów, dobrej polityki zagranicznej i dostępu
  • Odpowiedz
@crejzus:

ale czemu cie to dziwi? Ja mam dość tych marszy facetów którzy ciągle krzyczą że są pedalami i lubią w dupe czemu #!$%@? nie zamkną ryja i nie zaczną żyć swoim życiem.. Niech sobie #!$%@?ą pały w zaciszu swojego domu a nie łażą po ulicach w sumie to #!$%@? wie po co


Kolega z nagrania nam się odnalazł? Wiedziałem, że masz tutaj konto ( ͡~ ͜ʖ ͡
KosmicznypiesKazak - @crejzus: 
 ale czemu cie to dziwi? Ja mam dość tych marszy face...

źródło: comment_8fJpxU4M0P1Q1kG2VrHbD6wHQhq73LYU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Czy ktoś obeznany może mi prostymi słowami wytłumaczyć, dlaczego Korwin zaczął dogadywanie się z PISem od spraw światopoglądowych zamiast wymusić wycofanie się z likwidacji progu w ZUS i zaproponować obniżenie podatku PIT, albo progu w PIT?
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Przecież oni mają ile 13 posłów.. moga sobie tylko krzyczeć. Oszołomy, ale przynajmniej trochę prawdy mówią.
Nie mniej wystąpienie Korwina w tym Polsacie to była żenada.. To ja już jestem bardziej ogarnięty i stabilny emocjoalnie. Korwin dosłownie odpływa.. jest napędzany przez emocje.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak zobacz jaka to jest wolność gdy ja na gówno portalu nie mogę wyrazić swojego zdania bo mi moderacja kasuje komenty podczas gdy osoby o których mówiłem domagają się prawa do darcia ryja na ulicy utrudniając życie innym tylko dlatego że mają potrzebę obwieścić światu że lubią w dupe.. To jest ograniczanie mojej wolności dla widzimisie jakiejś masochistycznej mniejszości
  • Odpowiedz
@crejzus: Nie wiem spod jakiego kamienia wypełzłeś, ale nienawistne komentarze których treść wyraża się wyłącznie w sianiu nienawiści do określonej grupy społecznej nie są "wyrażaniem zdania". Utrudnia ci życie, że ktoś maszeruje? To wyprowadź się do Rosji. Tam nie przestrzega się wolności zgromadzeń. Na swoje nieszczęście żyjesz w państwie prawa (jeszcze), w którym każdy może maszerować i manifestować swoje poglądy (poglądy, a nie nienawistne wysrywy z jakimi poglądy najwyraźniej mylisz).
  • Odpowiedz
@crejzus: ok no to po kolei, bez obrażania nikogo, czyste fakty

zobacz jaka to jest wolność gdy ja na gówno portalu nie mogę wyrazić swojego zdania bo mi moderacja kasuje komenty

to jest właśnie wolność, to prywatny portal i moderacja może sobie usuwać komentarze jakie chce, może sobie wprowadzać regulamin (niemalże) jaki chce i jak chce to może nawet banować użytkowników za to, że zapostowali zboże

osoby o których mówiłem domagają się prawa do darcia ryja
  • Odpowiedz
@crejzus: Ten portal to prywatna firma, i tak dzięki wolności gospodarczej może banować za co chce a jedyne co mogą zrobić jej użytkownicy to protestować lub ją opuścić ale nie prawnie wymuszać usunięcie możliwości robienia co się chce właścicielowi.
To wolny rynek, nie podoba się opuść lub lepiej zrób własny.
  • Odpowiedz