Wpis z mikrobloga

Napisy do #suits dziś będą, żeby tak wszyscy uzupełniali ten pasek postępu lub dawali jakiekolwiek info... Wiem, że tłumacze są święci bo robią to nieodpłatnie i w ogóle poświęcają czas, ale te kilka klików naprawdę nie zaszkodzi, wiele razy się czekało do późna w nocy za napisami a tu zonk, zostały "w korekcie" kilka dni lub wiszą dniami, tygodniami na 0% i nic nie wiadomo... #napisy #napisy24
  • 7
  • Odpowiedz
@borysses: Ja Ci powiem, że oglądam seriale po angielsku i wiele z nich bez większego problemu rozumiem, ale w przypadku Suits jest jakoś ciężej, sama nie wiem czemu. W dialogach nie używa się prawniczego slangu, a mimo wszystko wielu z nich nie potrafię zrozumieć, co w sumie odbiera radość z oglądania, bo Suits jest na tyle fajne, że chciałoby się oglądać je jak najbardziej komfortowo.

Ale widzę, że niektórzy oglądają ten
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie: Nie ja, ale widać kto tłumaczy i info jest uzupełniane. @borysses: @austra: Z angielskimi napisami rozumiem z 60% powiedzmy, odliczając niektóre nieznane słówka, zwroty oraz ten slang właśnie, jakieś powiedzenia i inne takie. Właśnie jak to powiedziałaś - też lubię jak najbardziej komfortowo, chyba czas zacząć się szkolić., podwójne napisy i jazda ^^
  • Odpowiedz