Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki potrzebuje coś sensownego na zasadzie #mobilevikings.
Korzystam z ich oferty 19zl chyba już z miliard lat, czy też kilku znajomych namówiłem na ta sieć. Wszystko było 9/11 do pewnego czasu.. MNiestety od niedawna u mnie, jak u znajomych mamy problem z internetem. Mam lte pełny zasięg, a nawet Mirko nie potrafi mi się załadować. Nie wspomnę nawet o oglądaniu czegoś na YouTube.

Testowałem na różnych telefonach, wymieniali mi kartę... Nie chcę mi się już ich o coś prosic, bo cały czas to samo.

Zależałoby mi na podobnej ofercie. Czyli mam jakieś rozmowy, SMS, internet, i hajs do wydania na pakiety.
Ale Zależy mi głównie na internecie, bo korzystam cały czas poza domem, jak i w pracy do laptopa by odpalić steam.

#play #plus #telefony #virginmobile
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bialy_Mis: @play_polska: nie ma sensu Playa skoro masz u siebie tak słaby zasięg. Zobacz Orange free na kartę z usługą rozmowy SMS i pakiet gb oferta cykliczna tygodniowa. Za 30zl dostaniesz nolimit i od 30gb zwiększającego się pakietu netu w górę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MobileVikingsPL: dlaczego robicie mi to, ze jest tak zle ;(
Moim zdaniem nie ma lepszej oferty niż wasza... A któryś raz wymieniać kartę, format telefonu, sprawdzać na innym.... No po prostu mi się nie chce. 2 znajomych w pracy ma u was i jest identycznie.

@archi3: niby 11zl różnicy, ale różnica taka ze zawsze 19zl....swego czasu udało mi się zbierać po 200zl na koncie... Wiesz kolega czasami zetony dla biednych
@Bialy_Mis, a może zainteresuje Cię nasza taryfa Plus Elastyczna na Kartę? Jeżeli przeniesiesz swój numer od innego operatora, to przez pierwsze 3 miesiące promocję "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu" masz za free: https://bit.ly/2Il1uPp (później jej koszt to 25 zł / 30dni).

Dodatkowo po każdym doładowaniu, możesz otrzymać bonus w postaci pakietu internetowego. Do końca roku, jednostki przyznane w ramach promocji GigaBank ulegają podwojeniu. Przykładowo za zasilenie 25 zł wpadnie Ci 20
@Bialy_Mis: Vikingu - jeżeli sytuacja dotyczy wszystkich Vikingów w Twojej okolicy, to sprawa działania nadajnika ( @play_polska - co tam się dzieje!?). Naprawdę stajemy na rogach, żeby wszystkim na naszym pokładzie było dobrze i szukamy wszelkich sposobów na ułatwienie Ci życia, o czym na pewno przekonałeś się kontaktując się z nami. Jeżeli to jednak nie pomaga, to musimy zdjąć hełmy i otrzeć łezki spływające na nasze brody i pogodzić się ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MobileVikingsPL: specjalnie dla was zapuscilem brodę zeby dumnie reprezentować wasz statek...

I wychodzi na to ze jest to problem w okolicy...
Bo mówię w pracy 2 znajomych ma ten sam problem. A już problem jest trochę czasu... Tylko ze ostatnio to jest dramat...
@play_polska Legnica.

Jak macie nadajnik na wpec to pod samym kominem nawet mam problem...

@Specjalista_Plus: sprawdzę na spokojnie w domu.
@Bialy_Mis: ja mieszkam między Legnica i Lubinem i mam wrażenie że problem z vikingiem trwa od jakiegoś miesiąca, kiedy była paskudna wichura. A weź sproboj przełączyć w telefonie na Orange LTE, mam wrażenie że jest znacznie lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bialy_Mis: nie sądzę zeby #mobilevikings coś zmieniło. Prawdopodobnie w Twojej lokalizacji nadajniki #play są zapchane abw tej kwesti nic się nie zmieni. Co do #orange fakt jakiś miesiąc temu pogorszyli warunki i na papierze miesiąc #nolimit kosztuje 31zl. Doładowując duża kwota możesz zbić tą cenę (polecam doładowanie za 200zl które daje od razu 240 na konto główne i 10 ze skarbonki)