Wpis z mikrobloga

6,79% Konfederacji jest dowodem na to ze prawa wyborcze powinny obowiązywać od 25? 28? roku zycia, ponieważ przedział wiekowy 18-24 jest bardziej podatny na skrajności, podejmowanie decyzji nie do końca przemyślanych lub "dla beki".

#wybory
  • 32
  • Odpowiedz
@Micro-Jet

Weź książkę do pierwszej klasy, pójdź do mamy i poproś ja żeby nauczyła Cię czytać ze zrozumieniem.

Ale widzę po reakcjach wykopkow ze trafiłem chyba w elektorat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co się dziwić jak 2/3 wykop.pl ogląda Big Brother i Patostremy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NoroslawZielonka: "ło, ktoś śmiał śmieć zagłosować na opcję, której bardzo nie lubię. Musiał być to elektorat głosujący dla beki. Albo w ogóle nie myślący, bo przecież 90% wyborców w #!$%@? mocno przemyślało swoją decyzję na podstawie o jakże znakomitej znajomości programu tych, na których oddają głos." XDDD Z całego tego wywodu to może tylko skłonność do skrajności dała by się jakoś wybronić, ale biorąc dwa poprzednie to jestem skłonny raczej
  • Odpowiedz
@NoroslawZielonka: uważam że jako osoba bez wiedzy z zakresu ekonomii i gospodarki nie powinieneś się wypowiadać na tematy polityczne bo jesteś podatny na manipulacje nie rozumiejąc mechanizmów. Nie znasz się nie głosuj jak ci którym chcesz odbierać głos. No chyba że z zamiłowania jesteś hipokrytą
  • Odpowiedz
no w ogóle to najlepiej zabrać prawa wyborcze wszystkim grupom, które nie odpowiadają twoim poglądom xD


@iedrzei: Przecież to właśnie chcą zrobić wolnościowcy z konfy... np. zabrać prawa emigrantom, czy emerytom.
  • Odpowiedz