Wpis z mikrobloga

Ja głupi myślałem, że wykop odzwierciedla głos wszystkich młodych Polaków. Jest neutralnym gruntem rzeczowej polemiki. Tyle było pełnych niepokoju wpisów z tysiącami plusów. Codziennie gorące #!$%@? gnojeniem pisu. Przez moment nawet myślałem, że faktycznie to ciągłe ubolewanie i gniew mogą mieć słuszność, a moje przekonania polityczne muszę dogłębnie przeanalizować i zweryfikować. Myślałem "cholera, może ze mną coś jest nie tak, a oni mają słuszność?"

A TYMCZASEM okazało się, że pis wygrał we WSZYSTKICH grupach wiekowych. Wykop okazał się miejscem pucowania się zlewaczałych neuropków i pederastów, a nie głosem ludu. te lamenty, gorące lewackie wpisy należy zatem brać z wieeeelkim przymrozeniem oka ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszak kilka tysięcy plusów tutaj, to nie setki tysięcy faktycznych głosów młodych Polaków. Mogę spać spokojnie, wykop nie jest żadną grupą reprezentacyjną. Wszelkie "XDDD", drwiny, szkalowanie i inne wypociny pod tego typu wpisami można oblać zatem ciepłym moczem, bo jesteście lewacy malutcy. Dużo ryczycie, ale mało mleka dajecie.
#takaprawda #wybory #bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #neuropa #lgbt #pedofilia #heheszki
Bdzigost - Ja głupi myślałem, że wykop odzwierciedla głos wszystkich młodych Polaków....

źródło: comment_X0vEySSBvdxalrEndegNHcwF6kZcXJqN.jpg

Pobierz
  • 8