Wpis z mikrobloga

@Gnieciuch wyprowadź? Z ojcowizny? Co Ty #!$%@?? Mam się wyprowadzić z podkarpackiego do innego województwa bo tam było więcej pompowanych peineidzy? Ma być rrowno ważny rozwój, a nie dzielenie Polski na Polskę A B, a nawet C.
  • Odpowiedz
Mam się wyprowadzić z podkarpackiego do innego województwa bo tam było więcej pompowanych peineidzy? Ma być rrowno ważny rozwój, a nie dzielenie Polski na Polskę A B, a nawet C.


@Berkel_88: jesteś śmieszny. Podkarpacie zawsze było zadupiem. To nie kwestia pompowanych pieniędzy. Gdyby nie hajs pompowany z Dolnego Śląska (dolnośląskie płaci janosikowe na takie gównoregiony jak twój, tfu), to podkarpacie wyglądałoby jak Ukraina.
Każde województwo powinno rozwijać się w swoim tempie,
  • Odpowiedz
@Berkel_88 z Podkarpacia każdy rozsądny człowiek ucieka jak najdalej, tylko debile i nieudacznicy tu zostają bo brak im perspektyw. Jebią za najniższą a pptem głosują na PiS. Karuzela #!$%@? kręci się dalej. 19 lat tam mieszkalem i ani chwili dłużej.
  • Odpowiedz
Poza tym unia pompuje kasę między innymi w twoje województwo, może im oddaj co?


@kamaz_5320: ja na UE nie szczekam i jestem im wdzięczny. Nie należę do tych debili, którzy wyciągają łapy po niemieckie euro, a potem "hurr durr niemcy chcą zniszczyć bolskę!!!1"

w Dolnośląskim też wygrał pis


@kamaz_5320: PiS wygrał, ale miał 37,1% (według exitpolls). Po prostu głosy normalnych rozbijały się na KO, Lewicę i PSL.
  • Odpowiedz