Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Cały wykop żyje wyborami to ja tak dla rozrywki zmienie temat. Polećcie mi jakiś jakościowo dobry i wydajny żwirek dla kitku bo mojemu kotełu to chyba kran zamontowali zamiast wiadomo czego xD opakowanie na ktorym pisze ze ma starczyc na miesiac u mnie starczy na jakies dwa tygodnie
#kiciochpyta #koty #pokazkota
Pobierz
źródło: comment_bMNo02EgRtxAbyMdV4rzLltxA3vtnRZg.jpg
  • 10
@illneverfallinlove: na tego z obrazka to 2 średnie cebule, jedna zielona papryka i pół puszki ananasa. Do tego 3 łyżeczki koncentratu pomidorowego. W słodkokwaśnym będzie pyszny. Mięsa za wiele nie będzie ale widać że młody to nie będzie żylasty. Tyko go nie przeciągnij bo się suchy zrobi
cats best I spuszczać. największy worek z zooplus (ok 82zl?) starczył mojemu na 3 i pół miesiąca. 2-3 sikniecia i 2 kupki dziennie.

aktualnie kupiłem tigerino(?) którego nie wolno spuszczać i mimo ze doskonale zbryla to nigdy więcej takiego żwirku
@illneverfallinlove: Benek Compact - drobniejsze ziarenka od Standard, bardziej wydajny i moje koty lepiej go akceptują. Cat's Besta nie chcą używać. Bardzo fajny był Benek kukurydziany, super się zbrylał, nie pylił, ale koty nie chciały z niego korzystać :(