Wpis z mikrobloga

Ja po prostu w te wyniki nie wierzę. Najwyższa frekwencja w historii po 89 roku, bo poszli głosować #!$%@? ludzie, a tu dalej takie kosmiczne wyniki. Ja rozumiem o kilka procent więcej, ale ta przepaść jest dla mnie niezrozumiała.

#wybory
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@giovan-a Dokładnie! 4 lata kompromitacji, jadu, nienawiści i pogardy a 1/4 nadal głosuje na Platformę! A 10% na komunistów... Ten Naród nigdy sie niczego nie nauczy :-(
  • Odpowiedz
@giovan-a: Pewnie gdyby był serwis gdzie możesz sprawdzić czy oddałaś głos to okazałoby się, że sytuacja podobnie by wyglądała jak z wymazem z pochwy u mężczyzn gdy uruchomili sprawdzanie wykonanych badań. Czyli nagle ludzie zobaczyliby, że głosowali XD
  • Odpowiedz
@giovan-a

Widziałam tę mobilizację w szkołach, sama organizowałam pierdylion akcji zachęcających do głosowania, młodzież jak nigdy była zainteresowana wyborami.


No cóż, jak zaczynałem chodzić na wybory, to też łatwo ulegałem temu złudzeniu. Potem po ogłoszeniu wyników zawsze jak obuchem w łeb. Te pierdylion akcji miało znaczenie zerowe w skali kraju. Tym niemniej, szanuję za inicjatywę.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem o kilka procent więcej, ale ta przepaść jest dla mnie niezrozumiała.


@giovan-a: Na Pis głosowali nie tylko starzy. Bardzo dużo młodych osób, z różnym wykształceniem i zamieszkaniem. Wygrali niemal wszędzie.
  • Odpowiedz
@Cointreau: jeżeli ktoś jest na tyle leniwy, #!$%@? umysłowo że woli zostać w domu bo tak niż iść decydować o swoich losach to tfu na niego i nie ma prawa wypowiadać się na tematy jak mu to źle w kraju się żyje, ci co głosowali na pis chociaż mają jakiś swój pogląd którego się trzymają - nieważne że jest on niedobry, zły etc ale jest, a lenie i debile niech
  • Odpowiedz
@giovan-a: no właśnie aktywizacja młodzieży, przestańcie myśleć stereotypami, PiS ma największe poparcie w grupie wiekowej 18 - 30 lat, a wykopki od dwóch dni się prują że im stare baby rząd wybiorą
  • Odpowiedz