Wpis z mikrobloga

Jesli wywalą dzisiaj Kamila, kończę z BB i tagiem. Ryżego wafla, idioty Wasyla, #!$%@? Sary, patoli Kaśki i złodziejaszka fetyszysty Mateusza oglądać nie zamierzam. Żal tylko będzie Wiktora, ale dla mnie on też z lekka #!$%@? git, bo nigdy tak naprawdę nie wziął w obronę Jezusa, przy wszystkich.
#bigbrother
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adu_Jean: ależ ja sie nie obwiniam, obawiam się tylko, że jeśli Kamil odpadnie, to naprawdę nie będzie mi się chciało tego oglądać. Już mam coraz więcej momentów zniechęcenia i nieraz oglądam tylko dlatego, że liczę na akcje w jego wykonaniu. Reszta tych ludków jest przy nim potwornie nudna.
  • Odpowiedz
@Kw73: dlatego ja zgłaszałem się i będę się znowu zgłaszać jak będzie 3 bo to świetny program do sprawdzenia swojej psychy nerwów i relacji ludzkich. Skoro Cię osoby oglądając #!$%@?ą to bardzo możliwe żeby cie #!$%@? jakbyś tam był ale musielibyśmy tam być by się dowiedzieć
  • Odpowiedz
ja bym nie poszedł, jestem introwertykiem i to takim klinicznym. Co najśmieszniejsze, moje życie zawodowe wiąże się z nieustannym kontaktem z ludźmi, prywatne - również (bo piszę i mnie wydają) ;)
  • Odpowiedz