Wpis z mikrobloga

Jesli wywalą dzisiaj Kamila, kończę z BB i tagiem. Ryżego wafla, idioty Wasyla, #!$%@? Sary, patoli Kaśki i złodziejaszka fetyszysty Mateusza oglądać nie zamierzam. Żal tylko będzie Wiktora, ale dla mnie on też z lekka #!$%@? git, bo nigdy tak naprawdę nie wziął w obronę Jezusa, przy wszystkich.
#bigbrother
  • 24
  • Odpowiedz
@Kw73: bo też widzi w nim winę? Mówił o tym w pokoju ZW że żadnej sttony nie trzyma. I dobrze sam Kamil nie chciałby by ktoś dupe mu lizał bo ty tak chcesz
  • Odpowiedz
@Kw73: a może ma to w dupie jak ja? ja bym tak myślał będą w domu BB i miał w dupie ich śmieszne dramy i jazdy na niego. Żyłbym swoimi relacjami. Sam mówił że przyszedł się bawić
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: wiesz, walka walką, ale walczyć też trzeba fair, bo inaczej niczym się nie będzie różnił od tamtych. Przecież właśnie za #!$%@?ństwo wszyscy tutaj jedziemy po waflach, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@Kw73: wziął go za swojego ochroniarza, w rozmowach z Dawidem i innymi podkreślał wartość Kamila i chwalił go często publicznie i gdy inni Kamila jechali. Spoko facet. Konsekwentny.
  • Odpowiedz
@bialaowca: ale jak Kamila Sara wyzwała od rasistów itp, to się nie odezwał. Tak samo jak ryja nie otworzył, gdy Łukasz zaatakował Ankę tym tykaniem rodziny. Skoro inetligentny taki, powinien go usadzić jednym zdaniem. Ja bym go za skrzydłowego w życiu nie wziął, nie po tym co teraz pokazuje.
  • Odpowiedz
@Kw73: Ale nie popadajmy w paranoje. Oni mogą się w ogóle po 3 miesiącach nigdy nie widzieć i nikt nie będzie sobie nerwów pruł tymi osobami. Kamil to też dorosły chłop i jak se nie radzi z tym co grupa robi to o psychologa może poprosić a WB też może interweniować ale WB nie interweniuje bo dymy dymy, więc nawet jakby Wiktor im nagadał tłumaczył by dali spokój Kamilowi to
  • Odpowiedz
@Kw73: Aha czyli według ciebie teraz Wiktor ma łazić za każdym i wytykać mu jak mogłeś obrazić tą i tą osobę, albo wcinać się w czyjeś kłótnie. Przypominam oni są dla siebie obcy i są dorośli. Każdy ma swój rozum i jest WB
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: nie wiem, może to ja jestem jakiś #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ ale czułbym się mega #!$%@? nie stając w obronie kumpla, czy kumpeli. Rywalizacja rywalizacją, ale koniec końców i tak widzowie wybierają z czwórki.
  • Odpowiedz