Wpis z mikrobloga

@Darkejas edukowanie jak brać? xDD To tak samo jakbyś uczył nastolatków grać w gry. Mądry czlowiek sam sie wyedukuje, ćpun bedzie mieć to w #!$%@?, liczy sie dobre ćpanie.

Potrzebna jest lepsza kontrola i legalizacja marihuany, przez to czesto właśnie ludzie zaczynają brać twarde narkotyki, dostają maczańce i w głowach sie przewraca
@mamrotekk: Jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj ciulu. Za #!$%@? że dzięki legalizacji marihuany ludzie przestaną sięgać po twarde powinieneś wyłapać lepe na ryj, ignorancie. Jeszcze #!$%@? urban legend o maczankach xD

Podział na twarde i miękkie dla mnie osobiście można o kant dupy rozbić. Kilkudniowy ciąg na kryształach wyrządzi mojej psychice znacznie mniej szkód niż wypalenie jednego blanta.
Poza tym, przykładowo taka emka często uznawana jest
@Darkejas
@Aammon uuuuu ale ćpunów zabolała prawda wiec trzeba troche po bóldupic xD

pamiętajcie , ćpuny do wora, wór do jeziora
ogólnie to gardze wami jak psami, znam dokladnie takie przypadki jak wy " hurr duur co ty #!$%@? amatorze wiem co robie ćpie fajnie i jest alegancko. Otóż nie, nie jest xD Juz widze ze macie niezly #!$%@? w glowie. Do rzeczy.

Typiara widać ze po mce i fazka ja przerosła
@mamrotekk: Nie lubię takich upartych typów, z wyklepaną opinią, których nie przegadasz. Legalizacja zielska nie zmniejszy spożycia innych dragów, tak jak nie zmniejszy spożycia alkoholu. #!$%@?, naprawdę trzeba ci to tłumaczyć od podszewki?
Co do maczanek, to owszem, swego czasu zdarzało się że z braku innej opcji paliło się to gówno, również często z przypadku, np. fake hasz. Ale w dzisiejszych czasach nie znam osobiście nikogo kto dalej to pali. Po