Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam możliwość dostać #iphone #5s za free, wymieniony na nowy bo zaczął chodzić jak widły w gnoju.
Podejrzewam że to ta bateria, o której było głośno swego czasu. Pamiętam że wystarczyło ją wymienić i telefon śmigał.
Dobrze kombinuje? Nigdy nie miałem appla, ani się zbyt nie interesowałem dlatego pytam ekspertów.
#apple
  • 7
  • Odpowiedz
Wymień baterię i jakoś będzie choć to już stary telefon


@Pan_Slon: chce go dać ojcu, gdzie w swoim tel ma #!$%@? ekran, on używa tylko podstawowych funkcji także myśle że będzie spoko.
Warto wymieniać samemu czy lepiej dać do serwisu, ciekawe ile wezmą.
  • Odpowiedz
@cagedindreams: zainstaluj sobie aplikację 3u tools

zobaczysz ile bateria ma cykli ładowania

zobaczysz ile bateria ma procent pojemności

będziesz wiedział czy kwalifikuje się do wymiany

wymiana baterii w serwisie nieautoryzowanym kosztuje 120-160zł, w autoryzowanym 229zł

z tego co pamiętam w 5S nie wprowadzili tej funkcji spowalniania telefonu, po prostu telefon do najżwawszych już nie należy, bo procesor już leciwy i tylko 1GB RAM, ale do podstawowych rzeczy starcza
  • Odpowiedz
@ks2m: Siema raz jeszcze
Dostałem tego iphona i bateria wygląda tak.
Do tego apka bateria hd pokazuje że np na włączonej nawigacji telefon wytrzyma 2 godziny, a niby tak normalnie tylko z włączonym wifi tel wytrzyma 2 dni 16h.
Ale jak to będzie w praktyce to nie testowałem.
Telefon trochę tnie np na apce otomoto jak coś za szybko się robi, ten ekran z pinem też po chwili się włącza.
Jestem
cagedindreams - @ks2m: Siema raz jeszcze
Dostałem tego iphona i bateria wygląda tak....

źródło: comment_mUiGjtBkLnp9Q5I6nhwfQqpYKFvReLSu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ks2m: po wymianie będzie chodził lepiej? apple zaniżało osiągi jak bateria była #!$%@? z tego co pamiętam. 50zł na allegro green cell to wymienie. A co z tym ios? zostawać na starym?
  • Odpowiedz