Wpis z mikrobloga

@Lipathor: zaprwne chodziło mu o Europę zachodnia ale tak, fajnie się pośmiać z kogoś kto się zestresował przed kamera i użył skrótu myśliwego.
Zabawne ze uważasz się za mądrzejszego i jednocześnie nie potrafiłeś tego skumać
  • Odpowiedz
w Poznaniu góruje lewica, więc widocznie mu się tu nie podobało i słusznie, niech wyp


@niochland: Do najbardziej tolerancyjnego miasta w Polsce, Torunia? Widocznie nie ruszył zbytnio swoją jedyną działającą komórką mózgową.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia zdziwilbys się ile homoseksualnych osob gardzi szopka zwana marszem rownosci. Pomijajac fakt, ze na MR chodza w duzej mierze osoby hetero ale z przyczyn np. politycznych im to odpowiada. 50k na marszu. Wierząc nawet w te szacunki, czy to dużo wg ciebie w 38mln kraju? To juz na marszu skrajnej prawicy ponoć bylo wiecej.
Media to interesuje, jak kazda heca, o ktorej mozna trabic caly dzien, taka rola mediów.
A
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka:
Prawda, niektóre osoby homoseksualne łykają prawacką propagandę, że marsze im szkodzą, jednak wśród młodych stanowią znaczna mniejszość co mnie bardzo cieszy. A osoby które na marsze chodzą mają bardzo pozytywna opinię na ich temat.

A co do praw to już ci napisałem 2 razy. Nie zamierzam się pchać w tę jałową dyskusję w której będziesz mi się starał udowodnić, że nie jestem dyskryminowany bo przecież mogę wziąć ślub z
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia po pierwsze nigdzie tego nie napisales, a tym bardziej dwukrotnie. Tez uwazam, ze homoseksualisci powinni mieć prawo do zwiazku partnerskiego. Z szacunku do rownouprawnienia, bo wiele kwestii o ktore srodowiska lgbt sie dopraszaja, o ile nie wszystkie, sa dostepne dla takich par. Nie rozumiem natomiast histerii tych srodowisk aby nazwac taki zwiazek slubem. Jest to juz dzialanie aby wywolac awanture.
  • Odpowiedz
@VCO1: Nie, tak nie wyglada typowy antyLGBT :)
Wrzucasz ludzi do jednego wora.
Ja np. nie popieram LGBT,bo nie lubie jak ktos domaga sie ode mnie afirmacji innej orientacji seksualnej, jednoczesznie podkreslajac ze jest inna grupa spoleczna. Nie lubie jak ktos chce narzucac mi swoje przekonania. A dzisiaj tak aktywisci LGBT robia.
  • Odpowiedz
chciałbym tylko powiedzieć że ten typ ma taki sam 1 ważny głos w wyborach jak profesor uczelni.


@Garbator: tak samo ak jednostki pokroju @artpop i inne #neuropa mają tak samo ważny 1 głos jak profesor uczelni. W efekcie świadczy to o tym, że profesura nie jest jakimś elitarnym stopniem.
  • Odpowiedz
@Nick12: nikt nie chce od ciebie afirmacji. Jedyne czego chcą środowiska LGBT to brak #!$%@? na ulicy za trzymanie się za ręce i prawa takie jak mają pary hetero.
  • Odpowiedz
@VCO1: Oczywiscie, ze chce. Dzisiaj nie tylko domagaja sie tolerancji, ale domagaja sie zajec z dziecmi w szkolach, adopcji dzieci, malzenstw, przywileji, przy okazji mocno podkreslajac ze sa odrebna grupa w spoleczenstwie. Niektorym ludziom bardzo zalezy na tym, zeby wygladac jak dziwolag i wcielac sie w role ofiary jak ktos je nazwie dziwolagiem. Lub po prostu, zachowuje sie w sposob nie akceptowalny powszechnie, i potem to placze jak go przesladuje
  • Odpowiedz
@VCO1: W ogole LGBT zachowuje sie jakby w Polsce palili tych homosiow na stosie. Jakby jakis holokaust byl.
Jedyne co zauwazam, to jakis dres #!$%@? facetowi, ktory przebral sie za babe na marsz rownosci...
  • Odpowiedz