Wpis z mikrobloga

Wyrzucając śmieci zauwazyłem w kontenerze starą klawiaturę. Tak, wyjąłem ją z kosza :D Była brudna ale nie śmierdziała ;)

Wczoraj rozebrałem ją na części pierwsze, poświęciłem 2 godziny na czyszczenie (każdy klawisz, środek itd.), teraz wygląda jak nowa.

Interfejs PS/2, ale w stacjonarnym to nie problem.

Jakość wykonania jest naprawdę spoko, a pisze się jeszcze lepiej. Teraz będzie moją podstawową klawiaturą do pracy :)

Pierwszy raz grzebałem w koszu i tego nie żałuję, pozdro! :D

Model: Logitech Deluxe Keyboard Y-SU61

#ciekawostki #komputery #gownowpis #chwalesie
passage - Wyrzucając śmieci zauwazyłem w kontenerze starą klawiaturę. Tak, wyjąłem ją...

źródło: comment_wEVNPK6yYBmyJkkJbXlqJDclG7OEhfRy.jpg

Pobierz
  • 28
@passage ja znalazłem w tym roku zestaw bezprzewodowa klawka hp z myszką. Jedyne co jest trefne to nadajnik usb przerywa jak się włoży pod innym kątem. W sumie nie miałem okazji ich bardziej użyć ale warto trzymać :p Czasami można coś ciekawego wyhaczyc, jakiegoś pegasusa itp. Nie ma co się wstydzić, tym bardziej że często ludzie mają rigcz i tą elektronikę kładą obok śmietnika a nie do środka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@passage: Nostalgia do starych klawiatur spoko ale ta czy inne, tanie z tamtych czasów to zwykły szmelc z przyciskami na membranie gumowej gdzie po czasie przycisk po wciśnięciu będzie się sam blokował. Nie mają też NKRO.
Znacznie starsze na białych cherry MX są ciekawe i warte zachodu.
@passage: ona ma taki miękki skok? Znam ten model. To bardzo dobra klawiatura jest jak na membranową. Po popularniejsze są w czarnym kolorze.
Mimo wszystko, po mechaniku raczej nie ma dla mnie powrotu wstecz.