Wpis z mikrobloga

A idź pan z tymi mieszkaniami... Sama szukam pokoju, przytulny pokój to taki, w którym bokiem musisz przechodzić między ścianą łóżkiem. W przestronnym to już na bogato, bo masz pomiędzy stolik :D
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: sensowne pokoje i mieszkania w rozsądnej cenie wypłyną w okolicach stycznia, jak studenci w nich mieszkający zderzą się z rzeczywistością i nie zostaną dopuszczeni do drugiego semestru ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czerwca, jak opuszczają studenckie miasta.
Ogólnie szukanie mieszkania teraz jest chyba najgorszym pomysłem, bo wszystko co się nadaje do życia wzięli studenci, a pozostały po pierwsze nory, w których wyposażenie i ściany pamiętają
  • Odpowiedz
@torgall: 1400 to tanio, więc pewnie bez opłat w cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Krakowie w jakiejś rozsądnej dzielnicy (ja celowałem głównie w Podgórze, ale sprawdzałem też okolice Tauron Areny, początek Huty, Bronowice, no ogółem pół miasta) to za kawalerkę z opłatami można się zmieścić w 2k, ale jak trochę opuścisz wymagania co do umeblowania. Mieszkania małe dwupokojowe już w tej cenie można znaleźć, więc
  • Odpowiedz
@feelbeats: Pozdrawiam z #trojmiasto - tutaj oferty najmu tylko na 9 miesięcy od października do końca czerwca, a na 3 miesiące wakacyjne szukasz w cenie 200-300% chodząc na castingi mieszkań, gdzie wykonując telefon 3 minuty po zamieszczeniu ogłoszenia jest 9 zainteresowanym... Wynajem całoroczny praktycznie nie do wyrwania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@OptiFinance: to akurat nie dziwi w mocno turystycznych rejonach, polskie morze powinno mieć zakaz wjazdu powyżej określonej pojemności plaż, takie moje zdanie. Nie ma się co dziwić właścicielom mieszkań, jak w tydzień zarobią na klitce więcej, niż w reszcie roku przez miesiąc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2:
@Justa136: Kto szukał pokoju w #lublin w październiku ten się w cyrku nie śmieje.
Zostają wtedy 3 opcje:
1. Spoko standard, ale cena jak w #warszawa
2. Spoko cena, ale właściciel zapomina powiedzieć, że w mieszkaniu nie ma lodówki albo pralki czy kuchenki.
3. I najlepszy lubelski ewenement - pokoje w domach jednorodzinnych. Janusze obmyśliły, że poprzerabiają piwnice na pokoje i będą tak
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: Mówię jako wlasciel mieszkania - ceny sa jakie są. Jezeli w Twojej kwocie znajdujesz to co podales, to dajesz za malo. Sa inni wynajmujacy, zdolni zaoferowac wiecej za komfort, wiec dla Ciebie nie ma. Przykro mi, koszty mieszkania w miescie nie sa takie jak na wsi.
  • Odpowiedz