Wpis z mikrobloga

Moje podsumownie dostepnych ikon swapow w kilku zdaniach:

(6) Schmeichel - Ja nigdy nie dostrzegam roznicy pomiedzy bramkarzami, ale nawet patrzac na staty wyglada bardzo przecietnie, nie widze powodu dla ktorego ktokolwiek by go bral.

Ocena 1/10

(8) Okocha - Jesli grasz mocno casualowo, nie masz wielu coinsow i nie planujesz kupowac drogich ofensywnych kart w najblizszych miesiacach to Okocha wyglada na bardzo przyjemna karta, dosc niskie wykonczenie i dziwne pracowitosci, bardziej sie tez nadaje na SPO niz na prawe skrzydlo.

Ocena 5/10

(8) Guardiola - Bardzo solidny CDM, nie jest z najwyzszej polki ale ma bardzo wywazone staty i przy zaledwie 8 wymaganych tokenach jestem w stanie sobie wyobrazic, ze skonczy w wielu skladach.

Ocena 7/10

(9) Giggs - Za wolny, jednonozny, #!$%@? pracowitosci, mocno przecietny i ruchal zone wlasnego brata.

Ocena 1/10

(9) Nesta - Najlepszy obronca w grze, jesli kategoria bycia najlepszym obronca w grze jest obracanie sie jak najwolniej. Fantastyczne staty defensywne, ale ta zwinnosc 36 odstrasza. Pewnie znajda sie ludzie ktorym nie bedzie sprawialo to problemow.

Ocena 5/10

(11) Roberto Carlos - Minusami sa wzrost i pracowitosci, poza tym wyglada na fantastycznego obronce. Strong link do Neymara, jesli nie bedzie mi sie chcialo zbierac wiekszej ilosci tokenow to jest to jeden z moich faworytow, glownie dlatego, ze potrafie sobie go wyobrazic w mojej druzynie przez dlugi czas.

Ocena 9/10

(12) Crespo - Jeden z moich ulubionych napastnikow w Fifie 18. W 19 juz mu czegos brakowalo, gameplay 20 tez nie jest pod niego idealny. Tak czy siak jest to napastnik z bardzo solidnie wywazonymi statami, combo 4/4, wysoka zwinnosc jak na swoj wzrost. Najwieksze minusy to pracowitosci i podania. Mimo ze nie pasuje pod mete to na pewno bedzie seryjnie zdobywal gole w nie jednym skladzie.

Ocena 7/10

(12) Kluivert - bardzo podobna karta do Crespo, nieco mniej zwinny, lepsze podania, gorsze wykonczenie, lepsze pracowitosci.

Ocena 7/10

(12) Klose - podobna karta do Kluiverta i Crespo, ale wg. mnie najgorsza z tej trojki, najwolniejszy, najmniej zwinny.

Ocena 6/10

(14) Ballack - Fantastyczna karta i chyba najbardziej oplacalna ikona z tych swapow. Jedynym minusem tej karty jest dosc niski zwinnosc i balance, przez co moze byc odczuwalny w grze jako przyslowiowa ciezarowka. Kolejny z moich faworytow, choc watpie ze go wybiore gdyz po pierwsze obawiam sie ciezarowek u mnie w druzynie, po drugie lubie czesto probowac rozne karty w srodku pola, a Ballack by mnie z tym zablokowal.

Ocena 9/10

(14) Pirlo - fantastycznie wygladajac karta, nie pasuje pod mete i w sumie ni to SPO ani SPD, ale podejrzewam, ze wielu fanow Juve/Milanu moze sie o niego pokusic. Osobiscie uwazam ze powinien kosztowac w okolicy 10-12 tokenow.

Ocena 7/10

(15) Keane - Guardiola 2.0, czyli ulepszona karta bardzo wywazonego SPDa, silniejszego, z lepszymi statami defensywnymi. Osobiscie gdybym celowal w SPD tego typu to wolalbym wziac Guardiole za 8 niz Kanea za 15, ale jesli uzbierales 15 tokenow nie planujesz brac czegokolwiek innego i potrzebujesz super CDM to bierzesz Keana.

Ocena 8/10

(15) Rivaldo - Podobnie jak z Nesta, super staty ale jedna ogromna wada czyli 2* slabszej nogi, ktore dyskwalifikuja dla mnie jego uzywalnosc. W DR non stop gram przeciwko typom ktorzy graja Zahami i Baleami, a pozniej pikachuface.jpg bo mu nie strzelil sytuacji z prawej nogi i RQ.

Ocena 5/10

(16) Wright - Super karta, ale ma kilka minusow takich jak pracowitosci Med/Med oraz 3* sztuczek. Jesli szukalbym napastnika to osobiscie wolalbym chyba wziac Kluiverta lub Crespo za 12.

Ocena 7/10

(16) Ferdinand - Staty ma bardzo dobre, choc najwiekszym jego atutem jest ogromna sylwetka w grze (porownywalna do tej ktora dostal Van Dijk). Idealnie chcialbys by mial kilka punktow wiecej w statych defensywnych i agility/balance. Jeden z moich faworytow, jesli grasz obroncami za 40-100k i nie chcesz wydawac 500k na Van Dijka czy 300k na Varane, to Ferdinand wydaje sie byc solidnym rozwiazaniem, na pewno pomaga tez sporo w hybrydach.

Ocena 9/10

(17) Rui Costa - fantastyczny SPO, ktory ma slabe wykoczenie, ktore jest zauwazalne w grze. Na papierze wyglada super, pomijajac pracowitosci ale ja ja zawsze bede postrzegal jako tania ikona z Fut 18, ktora po jakims czasie przestawala byc wystaczajaco dobra. Jesli potrzebujesz SPO, nie przeszkadza Ci to, ze ma 75 wykonczenie i wierzysz ze chemistry style da mu +15 i bedzie odczuwalny, to bierz Rui Coste.

Ocena 7/10

(17) Zanetti - jeden z moich faworytow, wyglada jak Piszczek na sterdydach. Jedynym minusem tej karty jest to, ze nie potrafi skakac, ale czy bedzie to zauwazalne przy tym gameplayu gdzie nie da sie bramki z glowki strzelic, a niscy obroncy i tak sobie radza z pojedynkami w powietrzu? Wisienkia na torcie jest strong link do Messiego, ktory w tym roku ma super karte..

Ocena 9/10

(17) Sanchez - 3/3, 58 composure, dalej.

Ocena 4/10

(18) Losowa base Ikona - jesli uzbierales 18 tokenow i wrzuciles je do maszyny w kasynie to albo bedziesz jedna z 50 osob z Nakata/Lehmanem, albo tym jednym z Patrickiem Vieira. Tak czy siak potrzebujesz pomocy w walce z hazardem.

Ocena 1/10

(19) - Butragueno - jeden z moich faworytow, fantastyczne staty idealnie wpasowujace sie pod tegoroczna mete. Pracowitosci moglby miec lepsze i szkoda, ze tylko 3 gwiazdki sztuczek, ale w zamian masz 5 * slabszej nogi. Prawdopodobnie go nie wybiore gdyz po pierwsze nie lubie utknac z niewymiennym napastnikiem lub SPO, po drugie watpie bym uzbieral tyle tokenow.

Ocena 9/10

(19) Gerard - Fantastyczna karta, bardzo wywazona, minusami jest 3/3 oraz to, ze to ani SPD, ani SPO, tylko typowy Box 2 Box. Jesli jestes fanem Liverpoolu lub grasz 41212(2) to bierzesz Gerarda.

Ocena 8/10

(20) Hagi - Na papierze wyglada jak Rui Costa 2.0, czyli Costa na sterydach. Jedynym minusem sa dosc dziwne pracowitosci.

Ocena 8/10

(20) Owen - Wyglada oblednie. Minusy to 3* sztuczek, podania i pracowitosci moglyby byc lepsze.

Ocena 9/10

Drogba - Karta wyglada fantastycznie i gdyby to byla FUT 18 lub FUT 19 to bralbym go bez zastanownia i grindowal kazdy token. Niestety nie pasuje pod mete i jego talent gry glowa na tym sporo traci. Na minus niskie agility i balance, ktore nie pasuja pod ten gameplay. Powinien kosztowac tyle co Owen i Hagi i miec wiekszy margines bledu w zdobywaniu tych tokenow.

Ocena 8/10

Sa ta moje wlasne, subiektywne oceny, zapraszam do dyskusji, napiszcie co wam sie najbardziej podoba i kogo widzicie w swojej druzynie na nastepne kilka miesiecy.

Ja osobiscie w tym momencie mam oczy zwrocone na Roberto Carlosa lub Zanettiego, gdyz wiem, ze biorac jedna z tych kart bede nia gral przez dlugi dlugi czas. Ballack, Butrageno i Ferdinand rowniez biore pod uwage.

Guardiola, Keane, Owen, Hagi, Drogba, Gerrard, Costa, Guardiola wygladaja bardzo solidnie.

#fut
prodigi - Moje podsumownie dostepnych ikon swapow w kilku zdaniach:

(6) Schmeichel...

źródło: comment_g0Z1M8SV5cWaTn9IA0Sz37uk2DK81al5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prodigi: w zasadzie to licza sie Ferdinand i od biedy Ballack, reszta trasz. Ferdinand moze byc obronca do marca, a nawet pozniej. Butre psuja sztuczki, ale dalbym mu 3 miejsce.
  • Odpowiedz
@prodigi: ladne podsumowanie, z kazdym zagranym meczem utwierdzam sie w przekonaniu, ze wezme Ferdinanda i tylko on mnie bedzie interesowal, jezeli jakims cudem udaloby sie zrobic wszystkie zadania to wezme tez Guardiola
  • Odpowiedz
@aliver: Ciezko powiedziec. Na pewno EA go mocno ceni skoro dali go jedynego z tak wysokim kosztem. Ja slyszalem od osob ktore nim graly, ze wolaly sprzedac i grac dryblerami typu Messi, Neymar, Mbappe.
  • Odpowiedz
@prodigi: Dzięki za rozpisanie, dzięki temu obejrzałem sobie trochę te ikony i jak dla mnie nr 1 Gerrard, jeśli ktoś gra 4-1-2-1-2 to takiego box-to-boxa ze świecą szukac, podejrzewam że taki pogba się chowa bo staty ma nieziemskie
  • Odpowiedz