Wpis z mikrobloga

Przecież jego matka mogłaby wkoncu wziąć sprawy w swoje ręce i go ubezwłasnowolnić i na przymusowy odwyk. Ale po co? Wstydu przyniósł niech se radzi. Zresztą to prości ludzie są musiałby im kto pomóc bo nawet nie wiedzieliby jak się do tego zabrać. Gorzej z tą Marleną bo kij wie czy to psychiczne czy co ona z głową ma? Coś na pewno skoro nawet umyć się nie potrafi. Ale ja akurat to matka ma w czterech literach i nie dziwię się . Ojcu może bardziej zależy ale jak to zakapior to wiadomo. Dla Rafatusa najlepszy byłby zakaz strumienia tak jak magical ma. Wtedy koniec picia i zabawy.
#rafatus #patostreamy
  • 9
@Kwitek35: Uwierz, że wielu osobom jakby tak dziecko zrobiło, zniszczyło życie sobie i innym to by się nikt za takiego nie wstawił. Myślę, że takim zachowaniem, że go praktycznie nie chce znać, ukarała go dosadnie. A co do zakazu racja, inaczej nigdy nie wyjdzie na prostą. Ale ich sprawa, to para upośledzona, tego nie ogarniesz :)
@ZostawTo: Ale On gadał często z matką przez telefon i to było nie tak dawno on nie jest jej obojętny. Tak jak pisałem to są prości ludzie. Wystarczy że pójdzie jego matka do takiego choćby mopsu tam jest darmowy radca prawny i wszystko jej wyjasni. Z drugiej strony to manipulant który może nagada jej głupot a ona wierzy itd. To jest tragedia, upadek i upodlenie człowieka na oczach setek ludzi.Głównie nastolatków
Raczej ona jest już tak zniszczona przez te streamy, że nie chce tego ruszać i bardziej w tym temacie działać... On bez streamów nie zyje, narobił sobie takiego bagna , że do niczego innego się nie nadaje. Marlena to tym bardziej.. Siedziała rok po rozstaniu z Rafatusem na dupie i nawet do pracy nie poszła. Nie ma co oczekiwać.
@Kwitek35: @ZostawTo: sam miał #!$%@? i patusow za rodziców to czego się spodziewać? On jeden mógł chociaż na tym coś zarobić no ale #!$%@?ł to się od niego odcięli i tyle, przecież gdyby nie #!$%@? hajsu jaki zarabiał to zaraz byloby ze super dobry synek połóż mamusi bo ojczym se chce nowego passata kupić a mu brakuje