Wpis z mikrobloga

ten uczuć kiedy kupujesz oryginalna grę, musisz się logować na jednym z miliona platform (w tym przypadku steam) i oryginalny kod z odfoliowanego pudełka zwyczajnie nie działa. Kiedyś z crackiem nigdy nie było takiego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #steam #piractwo #torrenty #deadisland
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MroczneWidly: autentyk, szukam po forach mówią, że przeinstalowanie steam'a coś dało. U mnie nie pokazuje zużycia, ale stwierdza, że kod jest niepoprawny... No ja mam kupione pudełko z biedry i otworzyłem po prawie 2 latach xd
  • Odpowiedz
@macko40: @MroczneWidly: kuzwa, po to kupujesz oryginal zeby bylo lepiej, sprawniej i przyjemniej. W wiekszosci przypadkow, gdy gry zakupilem jako oryginal okazywalo sie, ze dziala wolniej, sa problemy itd. Masakra. Nawet starsze tytuly na Steam dzialaja zdecydowanie wolniej jak te piracone. Tym "piractwa" zdecydowanie nie pokonaja. Tak jak kiedys steam oferowal szybkie dostep do wielu gier, komunikacje ze znajomymi itd. tak teraz dla piractwa nie widze zadnej konkurencji.
  • Odpowiedz
@MroczneWidly: " Kupowałem tą samą grę 7 lat temu i też miałem zużyty kod xD " xDD. Przyjeb sie do goscia, ktory ocenia jakosc wykonywania uslug, ale miej lepsze rzeczy do roboty niz fakty, ktore przecza "jakosci" uslug swiadczonych przez wydawcow gier. xDDDDDDD A gnij tam, nie interesuje mnie Twoja zdanie w sumie. Oznacznie olej, bo faktycznie poziom merytoryczny rozmowy nie jest dla Ciebie odpowiedni xD
  • Odpowiedz