Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki #seks #przegryw #p0lka

Faceci: chce żeby była ładna, miała chude długie nogi i płaski brzuch ale wielki tyłek i miseczkę D, zadbane stópki, była dziewicą z wielkim apetytem na seks gotową spełnić każdą perwersje

Dziewczyny: chce żeby miał powyżej 1,8m

Faceci:
Thxzc - #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki #seks #przegryw #p0l...

źródło: comment_B3I6MRtAoDqX6avaYVsPZCT6PwMCgMfy.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thxzc: jak ja lubię czytać wypociny przegrywów od czasu do czasu XD
Zamiast wziąć się za siebie i wyrwać jakiegoś fajnego lachona zawsze lepiej zwalić na jakiś czynnik zewnętrzny, ostatnio jakieś ciągłe #!$%@? o wzroście. Jak się zorientujecie że są ludzie <180cm który wyrywają dobre dupy to na co zaczniecie zwalać? Na rude łoniaki?
  • Odpowiedz
@p0lybius: U mnie tylko problem z szyją ( to najgorzej, a tarczyca przebadana i jest OK () ) i brzuch ( eksperymentuje z dietą, bo chyba to problem z wątrobą ), bo tak to ze mnie kawał chłopa (). Jak zejdę poniżej 100 kg to planuje kriolipolizę zafundować sobie na te 2 obszary.
  • Odpowiedz
@p0lybius: 10 w tę, 10 we wtę, detal ( ͡° ͜ʖ ͡°). 90 brzmi bardziej proporcjonalnie, bo dla mnie z tego co wyliczyłem jest to jakieś 80-85 kg - taki święty Graal odchudzania dla mnie.

barwninke na cienkim


#niekumam Co to znaczy :S ? Jakiś regionalizm/slang jak nasze "na pole" #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
  • Odpowiedz