Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: No nie wiem w sumie, warto wydawać 180 z? To jednak trochę sporo. Jest jakiś trial? Ważne są Gildie? Dużo możliwości współpracy? Ważny jest crafting, zbieranie jakiś ziół czy inne nudy? Grind? Jak pvp? Pisałeś, że jest chaos. Ważna jest kooperacja i zgranie, umiejętności? Jakich ras/profesji jest najwięcej? Jak te dynamiczne zadania się sprawdzają?
@mordrax: Ło matko ile pytań :] Ja mam dopiero 7 level więc ciężko mi opisać to wszystko. W pvp nie grałem w ogóle do tej pory, zresztą w gw1 też pvp omijałem. Do chaosu się powoli przyzwyczajam. Crafting jest ponoć bardzo fajny bo mój kumpel się nim bawi i go to wciągnęło. Dema póki co nie ma. Więcej to w dalszym okresie będę mógł powiedzieć. dzisiaj już kupiłem więc muszę grać
@mordrax: tak warto. chyba nie ma traila jeszcze. Gildie sa ważne bo dziekni nim dostaje sie bonusy. co do współpracy to sporo mozna o tym mówic. crafting nie jest moze ważny ale bardzo pomocny, zbieranie surowców idzie szybko. grind w sumie nie istnieje, robisz głownie eventy i odkrywasz mape. PvP pozornie chaos, ale ludzie współpracują, prawie nigdy nie zostawia cie martwego na ziemi. Co do zgrania to bardziej sie liczy ilosc