Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@utlv_: u mnie to typowy wół z tego samochodu do codziennego rozbijania. Klima jest i działa, elektryka w szybach jest to na codzienne podjazdy nie trzeba nic lepszego bo szkoda. A drugi lepszy stoi w garażu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzidek_nowak: to ty masz tą bogatszą wersję ( ͡° ͜ʖ ͡°) elektryczne szyby? Marzenie XD Kupiłem go jako mój 1 samochód teraz jak już "umiem jeździć" można wymienić na coś lepszego
  • Odpowiedz
@utlv_: @dzidek_nowak: też takiego mam, oleju nie wymieniam rokrocznie czy po 15k, bo co jakiś czas trzeba dolewać nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bieda wersja here, zaczyna go też jeść ruda. to takie perpetum mobile #!$%@? - jak go dostałem to już był nieuszanowany, bo szkoda inwestować, a teraz ja też nic nie wkładam, bo taki klekot. I tak sobie jeździ koło komina. Nawet
  • Odpowiedz
@utlv_: @dzidek_nowak: Pozdrawiam szanowne towarzystwo golfiarzy

1.9TDI, 320 tys. km ponad na liczniku (uprzedzając pytania - przebieg sprawdzony, oryginalny) i w sumie poza bieżącymi wymianami oleju/filtrów i naprawami drobnych pierdół toczy się dalej - w tym roku dzielnie dał radę dojechać do Chorwacji and back + BiH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: no jak zechcesz go sprzedać to się przestraszysz jak niską cenę będziesz zmuszony za niego wystawić gdy jest tak zdezylowany.
W moim też oleju nie wymieniam xD
  • Odpowiedz
@piwakk: Co za żenada kupił 2.0tdi a nakleił te nalepki by odwrócić swoją uwagę od stukającej panewki. 2.0 tdi zawsze kończy się #!$%@? rozrządu i silnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak poza tym to kisnę z posiadaczy diesla i ich "wyższości " bo ma kopa i wieczny , tego kopa to trzeba w traktorze podczas orki i to jedyne zastosowanie które można szanować do aut jak
  • Odpowiedz