Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Już dziś o północy rozpoczyna się cisza nocna. Oby w niedzielę o 21 to pisowskie #!$%@?ństwo wreszcie się zakończyło, czego sobie i wam życzę
#polityka
  • 10
  • Odpowiedz
@bomba4: inaczej byś gadał jakbyś był beneficjentem jakiegos programu. A po twoich wypowiedziach przeczuwam , że należysz do najbardziej dyskryminowanej grupy społecznej w Polsce jakimi są samotni mężczyźni po 26 roku życia. Jednak PiS kilka rzeczy dobrze zrobił w przeciwieństwie do rządów Po. Jedna z tych rzeczy jest PiT 0 do 26 roku życia. Nie sądzę , że takie coś wprowadziłoby pseudo liberałowie z nowoczesnej czy Lewica. Nawet PO w swoich
  • Odpowiedz
inaczej byś gadał jakbyś był beneficjentem jakiegos programu


@Rododendron123: xD, zdanie było by take samo

należysz do najbardziej dyskryminowanej grupy społecznej w Polsce jakimi są samotni mężczyźni po 26 roku życia


@Rododendron123: zgadza się. Za to ty niedość że samotny, to jeszcze bezrobotny. Pozatym nawet ci w związkach są dyskryminowani jak nie maja dziecka

Jedna z tych rzeczy jest PiT 0 do 26 roku życia


@Rododendron123: co to za
  • Odpowiedz
@bomba4: osoba do 26 roku życia ma gorzej na rynku pracy. Bo albo ja nie przyjmą bo nie ma doświadczenia, albo wola starych dziadów nie znających się na komputerach do pracy. Dlatego ten program jest jak najbardziej w porządku. Ja jestem za calkowitą likwidacja pitu, co na pewno nie zostanie spełnione w przypadku wygrania SLD.
  • Odpowiedz