Wpis z mikrobloga

@JackBauer666: Ja grałem dość sporo, ale tak jak pisze @RezuNN, działa to tak jak działa. Ja się męczyłem, bo lubię epokę. Ale jest dość przyjemnie jeśli lubisz klimat kosztem błędów. Gameplayowo są lepsze wersje.
  • Odpowiedz
@becyklon: @RezuNN: Thx za feedback. Czyli z tego co widze #!$%@? z patatajnia. Akurat ogladalem ostatnio na yt, ze ktos mial tez hd7770 z tym, ze 16gb ram (wygladalo to dobrze) i podejrzewam ze ddr3 minimum, z czego ja mam ddr2 8gb. Pewnie glownie ram gra pierwsze skrzypce w obojetnie ktorym total war... Ostatni raz dam szanse, ale tym razem od razu robie od razu oblezenie, by potem nie wqrwiac
  • Odpowiedz
hd7770


@JackBauer666: Jeśli dobrze pamiętam, to grafika jest pogarszana w zależności od ilości pamięci karty graficznej.
W 2013 roku na moim gtx 650 gra śmigała na high/ultra i faktycznie ładnie to wyglądało. Jakiś czas później coś zmienili w patchu (wszyscy narzekali na optymalizację, a bitwa w lesie Teutoburskim chyba nawet dzisiaj sprawia problemy) i teraz gra na ultra wygląda jak kiedyś na low - serio.

A co do ścinania gry podczas
  • Odpowiedz
Jezeli chodzi o pixeloze ryja zolnierza to sie zgadza, ale ile bym nie zmniejszyl detali czy uzyl innych configow np z Ragnos1997 to jak sie zaczyna akcja pod brama/murami to jest dokladnie to samo co mialem w M2 czy R1... Tzn nie wiem czy mowisz o benchmarku czy dokladnie samej w sobie bitewce owej, ale poza tym dropem fps przy fireballach to bylo git majonez. Probowalem wymuszac wylaczajac w koligacji rdzenie, ale
  • Odpowiedz