Wpis z mikrobloga

@Harmonia: chyba trolujesz i jaja sobie robisz, bo to nie sposób. Codziennie jesteś okradany przez pracodawcę płacącego grosze, przez rząd, przez różne składki, z których i tak nic nie masz, przez podatki z tyłka wzięte, które idą na nie wiadomo co, bo i tak nic z nich nie masz. Wokół wszyscy tylko patrzą każdego dnia, jak cię zrobić w bambuko na kasę. A ty się czepiasz, że ktoś sobie serial obejrzy
@Harmonia: kradzież? Daj spokój człowieku. Będę sobie odmawiać jednej z niewielu przyjemności w moim nędznym życiu, bo jakiś typ z internetu szuka wszędzie sensacji. Na pensję się zgadzam, bo żyć za coś muszę. Przynajmniej na tyle, żeby z głodu nie umrzeć. Choć wtedy jedna osoba do serialu mniej by była, to byś odetchnął z ulgą.
@Harmonia: 'nie mam problemu z tym, ale nawyzywam cię od złodziejek, trochę się powywyższam i będę prawić morały, jak strasznie kradniesz cudzą własność intelektualną'. Nie wiem, w czym są lepsi ludzie oglądający serial w TV, chyba nie masz już innych problemów w życiu, więc szukasz wrażeń na siłę i tropisz problemy tam, gdzie ich nie ma.
@Harmonia: to właśnie objaw wywyższania się. A jak pójdziesz gdzieś do restauracji czy siłowni i puszczają teledysk, a ty go sobie przy okazji obejrzysz, to pewnie też kradzież, bo za to nie zapłaciłeś? Daj spokój, tym sposobem wpadniemy wszyscy w jakąś paranoję. Choć w sumie nie wiem, po co z tobą dyskutuję. Na szczęście jest czarna lista.