Wpis z mikrobloga

Abstrakcją jest dla mnie mnie to, że ludzie mają swoje pasje, cele w życiu albo lubią chodzić do swojej pracy i ją wykonywać. Dla mnie jest to nierealne żeby obudzić się rano i z przyjemnością iść do pracy, albo mieć jakieś hobby którym byłbym w stanie się zająć na cały dzień, interesować się jakimś tematem i umieć o nim opowiadać żeby zaciekawić innych. Cokolwiek nie robię zapał mija po kilku dniach lub tygodniach.

  • 9
@Harmonia, @bartoof: #!$%@?, typ napisał, że nie może znaleźć sobie pasji bo ma słomiany zapał oraz, że nie czerpie radości z pracy (tak jakby większość lubiła swoją pracę..) a wy mu wmawiacie, że ma problemy psychiczne xD Niestety tak jest w życiu, że robi się rzeczy, których się nie lubi, a słomiany zapał to kwestia charakteru, też tak mam, jednak zapał został na 1-2 zajęcia, których próbowałem, więc może to
@Harmonia: Chodzi mi o to, że nie ma co też popadać w paranoje, bo nie każdy zjazd z górki na życiowej sinusoidzie to wjazd w depresje czy chorobę psychiczną. Według mnie to co op napisał to nie jest jakaś tragedia, żeby od razu uderzać do psychiatry. Ludzie czasem sami się wpędzają w takie coś i jak coś nie wyjdzie coś w życiu po ich myśli to od razu jest odjazd do