Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdjęcie o które kilka osób prosiło (np @sisohiz, @kamillo9009) - prawie wszystkie moje zestawy na jednym zdjęciu (brakuje 41169 bo robiłem to zdjęcie kilka dni temu, zanim odebrałem ten zestaw, oraz chyba 2 zestawy oddałem jako prezenty - 10874, 42064).

@Tomahawkkk - narzekałeś, że nie wiesz jak ustawiać zestawy z HP. Ciekawe jak ja będę miał ustawiać moje zestawy :P

Dzień 86/86
#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy #lego
Lista z moimi zestawami: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

#gownowpis #pokazzakupy #chwalesie #wygryw
damw - Dzisiaj zdjęcie o które kilka osób prosiło (np @sisohiz, @kamillo9009) - prawi...

źródło: comment_BwNLyvSiarv78U3TiOhWZARYlfTXhvVf.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@damw: Kozak kolekcja. Zazdroszczę kilku setów ewidentnie, np. tego Arocsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Budo: dzięki

@damw: brakuje Tobie kopary 42100, dwa dni temu przyszła. Sztos


@LaX: specjalnie jej nie kupowałem. Na początku w ogóle mi się z wyglądu nie podobała, teraz dopiero, po obejrzeniu kilku recenzji się nad nią zastanawiam. Jeśli będę kupował, to będę czekał na dobrą promkę.
  • Odpowiedz
mi matka chyba z 10 lat temu powywalała wszystkie oryginalne pudełka, instrukcje i katalogi jak się wyprowadziłem. No ale ja nie miałem wtedy takich dużych zestawów. Ostatnio myślę nad zakupem paru dużych, skoro za dziecka nie było mi to dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Okayama: no ja nie będę miał tych problemów. Mieszkanie jest moje ;)
  • Odpowiedz
Mogę wpaść z piwkiem i popatrzeć na te przepiękne #!$%@?? ( ʖ̯)


@laptop_wwa: dość mocno cenię sobie prywatność. Nie chciałbym się publicznie dzielić info, gdzie to całe gówno trzymam ;)
  • Odpowiedz
@damw: Dla ludzi z pasją zawsze plus, piękna kolekcja, Mirku!


@Bardan: dzięki

@damw: Matuchno Wiekuista ( ʖ̯) Ja mam tylko Satuna V. 6h składania z ciągłym bananem na twarzy


@MasterGrubaster: u mnie będzie kilkaset ;)

@damw: dużo to kosztowało?


@Solitary_Man: nawet nie chcę liczyć. Mam na brickset wprowadzone ceny, ale boje się je zsumować. Pojedyńcze wyglądają znośnie, suma by mnie
  • Odpowiedz
  • 2
@Tomahawkkk > @damw to jest piękne( ʖ̯) Czy ja wiem? Trochę smutne. Lego jest żeby składać i dawać frajdę. Takie trzymanie tylu zamkniętych to aż żal odrobinę

Ale kolekcja mimo wszystko ładna
  • Odpowiedz
Czy ja wiem? Trochę smutne. Lego jest żeby składać i dawać frajdę. Takie trzymanie tylu zamkniętych to aż żal odrobinę


@emesc: ale ja te zestawy będę składać. Już pisałem kilka razy, że pod koniec tego miesiąca, lub w połowie następnego kupię sobie dobry aparat/kamerę (żeby sobie nagrywać proces składania) i zaczynam wszystkie otwierać
  • Odpowiedz
@damw: łoooo panie (ʘʘ)

Pokazałam niebieskiemu, jak prawdziwy P̶o̶l̶a̶k̶ Węgier zaczął liczyć ile Cię te zestawy wyniosły ( ͜͡ʖ ͡€)

Budujesz jakieś swoje własne projekty też?
  • Odpowiedz
Budujesz jakieś swoje własne projekty też?


@Snuffkin: jeszcze nie. Ale pewnie będę coś kombinował jak już nabiorę wprawy w składaniu i podpatrzę różnego rodzaju techniki jakich teraz używają do osiągania zamierzonych celów.
  • Odpowiedz
@damw: Chcialam pytać, czy jakieś budynki możesz pokazać po złożeniu. Ale widzę, ze jeszcze nie złożyłeś.
Dzizas. Jesteś porąbany! Tyle klocków i nic nie ułożone () ( ͠° °) (°°
  • Odpowiedz