Wpis z mikrobloga

@su1ik: ty pierwszy przypisałeś sukces PO nie argumentując tego w żaden sposób, więc już pomijając to, że się nie znam, to nie będę się produkować żeby cię przekonać, bo sam rzucasz tylko hasła xD
  • Odpowiedz
@su1ik: ja #!$%@? xD
Mówię, że nie będę przekładać jego poglądów, BO NIE ROBIŁEM NOTATEK Z DYGRESJI i że się nie znam, BO NIE JESTEM EKONOMISTĄ.
Natomiast ty uważasz, że to był sukces PO, ale w żaden sposób tego nie chcesz rozwinąć, czyli pewnie też się nie znasz, ale się do tego nie przyznasz, więc #!$%@? żeby #!$%@?ć.

@nototenteges: Około 1% na plus, ale chcę wiedzieć dlaczego to
  • Odpowiedz
@Aroneu: Chłopie to temat wałkowany do porzygu opracowania mam ci kopiować? XD masz coś z ekonomią wspólnego, studiujesz więc znalezienie takich informacji studentowi nie powinno sprawić kłopotu. Poczytaj, ciekawa sprawa- mieli dużo szczęścia w tym wszystkim to fakt, ale to szczęście potrafili wykorzystać
  • Odpowiedz
@su1ik: teraz to temat wałkowany do porzygu i nie będziesz mi KOPIOWAĆ opracowania? XD
Niby nic do ciebie nie mam, ale chciałeś żebym ci wyłożył czemu to nie jest zasługa PO, bo skoro "powiedziałem a to musze powiedzieć b", ale ciebie to już nie dotyczy? XD
Nie chcę kopii, nie chce mi się nawet o tym czytać czy dłużej pisać, bo mam inne plany na ten wieczór, ale ja przyjemniej
  • Odpowiedz
@Megasuper: Bez zaglądania do materiału podejrzewam, że chodzi o dzisiejszy "artykuł" (10 zdań?) korespondenta Deutsche Welle w Polsce, który stwierdził, że Polacy dzięki socjalnej rewolucji PiSu przeżywają mały "cud gospodarczy", i dzięki temu PiS ma takie wysokie poparcie. Tylko tyle, wyjaśnienie nadchodzącej możliwej wysokiej wygranej PiS.

Śmieszne, tyle gadania na zgniły zachód, a jeden dziennikarz pierdnie coś miłego i ma materiał w głównym serwisie propagandowym.

EDIT: sprawdziłem, poświęcono mu część
  • Odpowiedz
@Aroneu: Przykro mi kolego, wkopałeś się. Nastroje są anty-PiS, więc dla niektórych z automatu PO było dobre. Połowa Twoich oponentów pewnie nie za bardzo pamięta tamte czasy, bo nosili plecaki do szkoły, więc nie kojarzą, że PO nie zrobiła w zasadzie nic, po prostu nasza gospodarka trochę różniła się od zachodnich modelem (mniejsza zależność od kredytowania) i to zacofanie nas uratowało.

(pomijam, że robienie nic było miejscami lepsze, niż obecne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aroneu: Przepraszam, masz rację co do laga internetu. Po prostu prychnąłem jak zobaczyłem Twój komentarz.
Wyśmiałeś czyjąś wypowiedź powołując się na jakiegoś randoma (bo skąd my mamy wiedzieć o kim mówisz) i teraz odwracasz kota ogonem. Nie insynuuj, że opowiadam się za Tuskiem, bo odniosłem się wyłącznie do Twojego komentarza, nie do sytuacji z kryzysem.
  • Odpowiedz