Wpis z mikrobloga

Mirki, graliście w Dead Island Riptide?

Nie grałem w poprzednią część ale ta wpadła mi w ręce, czytam właśnie że jest to gra nastawiona na kooperacje ale niestety nie widzę możliwości grania we dwóch na jednej konsoli :/

Ogólnie przegrałem 3 godziny i zastanawiam się czy jest sens tracić czas na tą grę jeżeli gram solo.
Dotarłem do tej całej wyspy i wykonuje jakieś gówniane zadania typu przynieść, sprawdź i pozamiataj a dodatkowo odnawiające się ciągle zombie i przedmioty to coś co mnie mocno odrzuca od tej gry.

Wyczyściłem sobie jakąś tam lokacje, męczyłem się z 20 minut z tymi zombiakami a po 5 minutach znowu cała lokacja jest pełna tych samych potworów, przecież to jakaś patologia...

ale mimo to dość przyjemnie zabija się te zombiaki, mimo że nie mam nawet żadnej broni palnej :/

I tutaj moje pytanie, cała gra polega na wykonywaniu tych głupich questów czy coś ruszy z fabułą i czeka mnie jakaś przygoda? jak mam przez całą grę zabijać te same zombi i wykonywać głupie misje to jednak daruje sobie tą grę :P

#deadisland #playstation #gry #staregry #playstation3 #pytanie
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Mirki, graliście w Dead Island Riptide? 

Nie grałem w poprzednią c...
źródło: comment_vkjkpGuwCtfzPVIFqNPGVnkKACFVy2cf.jpg
  • 16
Zastanawiam się również czy wybór postaci i ich rozwój ma jakiś większy wpływ na rozgrywkę?
wybrałem jakąś babkę którą nawalam w te zombie bardzo długo zanim padną, stamina też dość szybko się kończy i walka polega na dwóch-trzech ciosach, ucieczka do tyłu i znowu dwa, trzy ciosy i ucieczka :P